Porady i ciekawostki elektroniczne - zobacz!
termopara typu k
Twórca artykułu: Joe Miserendino
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co to jest termopara? Do jakich rzeczy stosuje się tego typu urządzenia? Jakie mamy ich rodzaje?

W powszechnym użyciu jest cała masa zaawansowanych urządzeń, z których istnienia czasem nie zdajemy sobie sprawy. Funkcjonowanie często opiera się na wcielenie w życie zasad chemii oraz fizyki, przez co czasami są to sprawy dosyć skomplikowane.
gopro hero
Twórca artykułu: Daniel Kruczynski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie były początki GoPro? Czy jakieś ciekawe opcje oferuje nam GoPro4?

Zastanawiając się nad tym, którą kamerę sportową zakupić warto brać pod uwagę spraWDzone Urządzenia, które posiadają już pewną renomę na rynku.
aparat
Twórca artykułu: Alexandre Dulaunoy
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W sytuacji, gdy pragniesz wykonywać naprawdę piękne fotki, zakup w dobry aparat

Osoby, które pragną wykonywać wręcz znakomite zdjęcia, muszą inwestować w porządne wyposażenie. Jeśli aparat służy nam jedynie wyjątkowo, w czasie rodzinnych wakacji albo do utrwalania miłych rodzinnych okazji, można stosować zwykłe cyfrówki, jednak gdy chcemy fotografowaniem zajmować się profesjonalne, powinno się pomyśleć o aparacie z teleobiektywem.
lampa wisząca
Twórca artykułu: Technolux
Na podstawie danych z: Technolux

Jak zaaranżować swój dom? Masz naprawdę dużo pomysłów, lecz żaden się nie sprawdza? Możesz to odmienić!

O tym jak najbardziej stylowo urządzić swoje mieszkanie stworzono już wielkie księgi. Nie zmienia to jednak faktu, iż bez przerwy jest z tym problem, ponieważ każde mieszkanie jest inne i niekiedy nawet najlepsza rada może nie być wystarczająca. Przekonują się o tym osoby, które od dłuższego czasu maja trudności w tej kwestii.

Nowoczesne gadżety w pracy policjantów i prywatnych detektywów

W przeszłości wykrycie przestępcy było o wiele trudniejsze niż aktualnie. Współcześni technicy policyjni dysponują bowiem na tyle funkcjonalnym sprzętem, że są w stanie określić tożsamość na przykład na podstawie włosów lub strzępów skóry. W dodatku, poszukiwania upraszcza posiadanie komputerowej kartoteki przestępców
.
obiektyw
Twórca artykułu: bobbi vie
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Które obiektywy powinien posiadać w kolekcji każdy fotograf?

Każdy pasjonat fotografii dąży do tego by robić jak najlepsze zdjęcia. Oczywiście nauka i praktyka to nie wszystko, bo liczy się także to jakiego rodzaju sprzęt mamy. Ogromnie ważne tu są obiektywy. Osoby fotografujące. rzadko kiedy mają tylko jeden obiektyw. Z reguły jest to cały zestaw zbierany latami. Niestety nie jest to coś taniego, dlatego też wyboru dokonuje się najczęściej skrupulatnie oraz po długim przemyśleniu. Jakie jednak obiektywy będą dobre na początek, jakie warto z pewnością sobie sprawić?
Żarówka diodowa LED G9
Twórca artykułu: MAX-LED
Na podstawie danych z: http://www.max-led.pl

Technologia led jest na dobre stosowana w zakresie oświetlenia. Coraz większa ilość przedsiębiorstw i osób prywatnych z niej korzysta

Już tak się dzieje, iż spora ilość kwestii ulega zmianie wraz z jakąś rewolucją. Dotyczy to takiej odmiany na wielu poziomach, także, a może i przede wszystkim w zakresie technologii. Już właściwie przyzwyczailiśmy, albo przyzwyczajeni jesteśmy do technologii led, a jednocześnie zapominamy, jak bardzo dużo ta technologia zapewnia. Przykładem jest coraz bardziej powszechne wykorzystywanie oświetlenia led do biura, lecz nie tylko, ponieważ można odnaleźć wiele dziedzin, w jakich trudno sobie wyobrazić oświetlenie bez technologii led.
ISS
Twórca artykułu: Weltbild.pl
Na podstawie danych z: Weltbild.pl

Zakup laptopa – czym się kierować przy tego typu wyborze

Z pewnością każdy z nas lub choć większa część nas stanęła kiedyś przed zadaniem jakim jest kupno laptopa. Zastanawialiście się kiedyś czym należy się kierować przy tak istotnym wyborze? Ja z kobiecego punktu widzenia mogę z całą pewnością przyznać, iż najważniejszą rolę gra wygląd, jednakże wiem, że istnieje mnóstwo innych funkcji, które należy wziąć pod uwagę.
laptop
Twórca artykułu: Sweex
Na podstawie danych z: Sweex

Spraw aby grillowanie było wyśmienitą zabawą

Przybliża się chwila, kiedy wybywamy na działki czy do ogrodów, aby spędzić czas na zewnątrz. To wspaniały czas na odprężenie. Nierzadko ściągamy przyjaciół.
Aplikacje
Twórca artykułu: Metropolitan Transportation Authority of the State of New York
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Istotne wybory w czasie kupna odkurzacza

W dzisiejszych czasach każdy dom zaopatrzony jest w elektroluks, a wytwórcy rozpieszczają klientów zapewniając im coraz efektywniejsze rozwiązania.


Istotne wybory w czasie kupna odkurzacza

sklepy proponują od niezwykle małych i poręcznych, których nie trzeba podłączać do napięcia, po ogromne urządzenia, które nie tylko całkowicie zbierają najmniejsze zanieczyszczenia, ale służą do prania dywanów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.