Porady i ciekawostki elektroniczne - zobacz!
dron
Twórca artykułu: Ryan Dickey
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Topowe drony na rynku, opis dwóch najatrakcyjniejszych modeli: DJI Inspire 1 oraz 3DR Iris+. Jaki będzie właściwy dla Ciebie?

Drony są coraz częściej spotykane. Na dzień dzisiejszy są one używane w zasadzie w każdej dziedzinie życia. Na otwartych terenach napotkamy się na amatorów latania, testują oni swoje sprzęty dla zwykłej frajdy. Na weselach czy wielkich wydarzeniach plenerowych drony służą, jako ciekawa alternatywa na nagranie, w innowacyjny sposób, istotnych dla nas uroczystości.
gitara elektryczna
Twórca artykułu: Blondin Rikard
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy warto naprawiać laptop czy jednak od razu lepiej kupić nowy? O jakich rzeczach musimy wiedzieć?

Jeśli zepsuje się nam komputer mamy właściwie dwie możliwości. Możemy go naprawić albo zakupić nowy. Co lepiej zrobić?


testowanie aplikacji android
Twórca artykułu: Sweex
Na podstawie danych z: Sweex

Testowanie aplikacji mobilnych a także aplikacji android - a więc, fachowiec potrzebny od zaraz

Kim bywa tester apek mobilnych, czy też na androida i jakie posiada on zadania? Jakie są typy strategii testowania owych aplikacji? Czy każda osoba ma możliwość być testerem aplikacji mobilnych, czy na androida? To wszystko i jeszcze więcej odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego artykułu!


Testowanie aplikacji mobilnych a także aplikacji android - a więc, fachowiec potrzebny od zaraz

Przeciwko pozorom testowanie aplikacji mobilnych, czy testowanie aplikacji android, nie bywa tak prostą sprawą, jakby się mogło zdawać.
produkcja
Twórca artykułu: Nicholas Eckhart
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W obecnych czasach prowadzenie własnej działalności gospodarczej bywa prostsze niż dawniej - wszystko dzięki laptopom oraz różnym systemom archiwizacyjnym

Jeżeli spojrzymy na działania firm dziś i jakieś 50 lat temu, to dostrzeżemy wielką zmianę. Dawniej wszystko było robione przy użyciu ogromnej ilości papieru i nadawanych faksów.
Czajnik elektryczny Vera, czerwona skóra
Twórca artykułu: Bugatti
Na podstawie danych z: www.SmakProstoty.pl

Jaką kupić kamerę do auta? Komu będzie przydatna?

Ciężko dzisiaj sobie wyobrazić funkcjonowanie bez pojazdu, korzystamy z niego na co dzień, załatwiamy tak wiele spraw. Czasem mamy dziwne sytuacje na drodze, a w tych właśnie sytuacjach przydatny byłby sprzęt, jaki może to uwiecznić.
PRacownik
Twórca artykułu: NEO24.PL

Promocja w naszym wieku jest dźwignią przemysłu - najważniejsze jest, żeby nasza spółka albo sklep były zauważalne w sieci

Posiadanie wITryny internetowej w dzisiejszych czasach to standard. Jeśli przedsiębiorstwo nie posiada witryny w sieci jest uważane za przestarzałe i zapewne ma małe widoki na przebicie się do większej rzeszy Klientów.
Uścisk dłoni
Twórca artykułu: http://sxc.hu
Na podstawie danych z: http://sxc.hu

Jakie aparaty oraz obiektywy opłaca się kupić żeby zmaksymalizować korzyści i nie stracić?

Aparat to jednocześnie wydajne narzędzie do zatrzymania zjawiskowości otaczającego świata, jak i poważna inwestycja. Chcąc wysokiej jakości zdjęć oraz możliwości do swobodnego wpływania na szereg różnorodnych czynników w trakcie ich wykonywania należy liczyć się z wizją poniesienia nieraz dużych kosztów.
muzyka
Twórca artykułu: Justin Higuchi
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zakup dobrego sprzętu fotograficznego

Kupno odpowiedniego aparatu fotograficznego z odpowiednim obiektywem nie jest prosty. sklepy oferują kilka różnych modeli obiektywów.
nagrania
Twórca artykułu: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nabywamy domowe kino

Oglądanie filmów dostarczyć może wielkich wrażeń - przenikające się ze sobą dźwięk oraz obraz powodują, że widzowie czują się, jakby byli w samym centrum akcji.


Nabywamy domowe kino

Przez lata faktycznie stałych wrażeń dostarczało tylko kino - przede wszystkim za sprawą kolosalnych ekranów a także nagłośnienia.
case na telefon

Kupujemy nowy smart fon – sprawdź najnowsze modele

Obecny poziom rozwoju technologii sprawia, że niemal każdego dnia słyszymy o nowym wynalazku, który lada moment wychodzi na rynek. Akcesoria technologiczne stały się prawie nieodłącznym elementem naszej codzienności, dzisiaj mało kto wyobraża sobie spędzenie dnia bez smart fonu czy komputera, gadżety te niezwykle ułatwiają nam życie. To dzięki nim mamy dostęp do sieci, możemy nawiązać kontakt z osobami, którzy mieszkają na innych kontynetach, gadżety te upraszczają także takie zadania jak zakupy czy płacenie rachunków, a obecnie, kiedy każdy żyje w pośpiechu, jest to niezwykle ważne i pozwala zaoszczędzić sporo czasu. A robienie zakupów w sieci zadowoli niejedną kobietę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.