Komputerowo
kontrola
Twórca artykułu: Peter Pham
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jest XXI wiek i technologia gna naprzód - codziennie możemy usłyszeć o nowych odkryciach w dziedzinie informatyki

Współczesny homo sapiens jest miłośnikiem coraz większej liczby informatycznych zabawek. Obcujemy z technologią i stosunkowo szybko dowiadujemy się, że nie możemy bez niej egzystować.
laptop i słuchawki
Twórca artykułu: Evangelisches Schuldekanat Schorndorf/Waiblingen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób technika zmienia rzeczywistość?

W niesamowitym tempie zmienia się nasz świat. Używamy najnowocześniejszych technologii prawie naturalnie. Dopiero wspólna lektura z dzieckiem edukacyjnej książki z obszaru historii technologii uświadamia nam, jak wiele się zmieniło w niezwykle krótkim czasie - starczy bowiem krótki okres stosowania funkcjonalnej technologii, a już zapominamy o dawniejszych sposobach, a te nowe rozpatrujemy jak rzecz oczywistą. Tak się dzieje z internetem. Ten dziarski 46 latek panuje niepodzielnie zmieniając nam życie.
gadżet
Twórca artykułu: 4Press.pl
Na podstawie danych z: 4Press.pl

Co zrobić, jak popsuje nam się komputer? Czy jest na to rada? Z jakiej naprawy możemy skorzystać?

Kto w dzisiejszych czasach nie ma sprzętu komputerowego? Taki stan zdaje się aż niemożliwy, przecież taki sprzęt służy do wielkiej ilości zadań, do rozrywki, pracy, jest nieoceniony w wielu przedsiębiorstwach.
gitara elektryczna
Twórca artykułu: Blondin Rikard
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy warto naprawiać laptop czy jednak od razu lepiej kupić nowy? O jakich rzeczach musimy wiedzieć?

Jeśli popsuje się nam laptop mamy właściwie dwie możliwości. Możemy go oddać do naprawy lub kupić nowy. Co lepiej zrobić?


laptop, mysz
Twórca artykułu: Mike McCune
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sprawdzamy czy zasadne jest nabywać laptopy używane

Kiedy chcielibyśmy zakupić laptopa myślimy o tym, na jaki model będzie nas stać. Warto, więc nie zapominać o pozostałych opcjach. Nie musimy wybierać przecież laptopa ze sklepu możemy rozważyć zakup laptopa z drugiej ręki. Jeśli chodzi o używane laptopy, to jasne jest, że nie mamy pewności czy laptop okaże się w stu procentach sprawny.
rozrywka
Twórca artykułu: Kevin Jarrett
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakim sposobem wybrać odpowiedni komp stacjonarny do gier?

Wybierając komputer do gier wypada zwrócić baczną uwagę na parę ważnych rzeczy. Jeżeli pragniemy posiadać naprawdę dobry komputer stacjonarny do gier to bezspornie musimy zwrócić uwagę na jego parametry techniczne. Komputer, który ma służyć do grania przede wszystkim musi posiadać odpowiednią kartę graficzną, mocny procesor, pamięć RAM, oraz także funkcjonalny zasilacz i chłodzenie.
Samsung Smart Hub
Twórca artykułu: Samsung
Na podstawie danych z: Samsung

Gry komputerowe – nowa metoda na rozrywkę

Aktualne czasy to okres stałego rozwoju technologii, która pnie się na coraz wyższy poziom, niemal każdego dnia możemy przeczytać o jakiejś nowości, która wchodzi na rynek lub została wykreowana i rozpoczynają się prace nad jej zrealizowaniem. Z racji na to, że dostępnych jest coraz więcej sprzętów, których używamy codziennie, by ułatwić sobie wiele zadań, firmy starają się, aby Urządzenia te były coraz wyższej jakości i dysponowały coraz większą liczbą funkcji.
laptop
Twórca artykułu: Maurizio Pesce
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Porządki w domowym sprzęcie. Co można zrobić ze sprzętem, którego nie używamy?

Sporo osób ma w domu stare laptopy lub komputery stacjonarne, z których już się nie korzysta. Jeżeli komputer zalega, wpada się na pomysł, aby coś z nim zrobić. Możemy go zutylizować, chociaż to elektrośmieci, więc wiele z tym zachodu lub sprzedać. Przyczyny chęci sprzedaży na przykład laptopa są najczęściej 2 – albo jest stary (choć nadal sprawny) i musimy wymienić go na inny albo ma wadę, której nie chcemy reperować. Kiedy chcemy sprzedać laptopa, mamy sporo możliwości na rynku. Co możemy z nim zrobić?
kontroler do PS3
Twórca artykułu: Play Among Friends Paf
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Gra The Witness na konsolę

Troska o znakomity wypoczynek to jeden z istotnych warunków odczuwania wspaniałego samopoczucia w swoim lokum.
grający w grę na playstation
Twórca artykułu: Vernon Chan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najnowsze gry na Plyastation

Playstation 3 może przydać ogrom rozrywki albo pozwolić się zrelaksować dla przykładu po wielu godzinach pracy lub po lekcjach. Jak jednak wybrać naprawdę najbardziej interesujące gry na konsolę Playstation 3?
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.