Komputerowo
grający w grę na playstation
Twórca artykułu: Vernon Chan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Najnowsze gry na Plyastation

Playstation 3 może przydać sporo rozrywki oraz pozwolić się zrelaksować chociażby po wielu godzinach pracy bądź po szkole. Jak jednak dobrać naprawdę najciekawsze gry na konsolę Playstation 3?
kontrola
Twórca artykułu: Peter Pham
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jest XXI wiek i technologia gna naprzód - codziennie możemy usłyszeć o nowych odkryciach w dziedzinie informatyki

Współczesny homo sapiens jest sympatykiem ogromnej liczby informatycznych zabawek. Żyjemy z technologią i stosunkowo szybko przekonujemy się, że nie możemy bez niej żyć.
laptop
Twórca artykułu: Maurizio Pesce
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Porządki w domowym sprzęcie. Co można zrobić ze sprzętem, którego nie używamy?

Sporo osób posiada w domu przestarzałe laptopy albo zwykłe komputery, z których już się nie korzysta. Jeżeli sprzęt zalega, wpada się na pomysł, by coś z tym zrobić. Możemy go zutylizować, choć to elektrośmieci, w związku z czym wiele z tym roboty lub sprzedać. Powody chęci sprzedaży na przykład laptopa są zwykle dwa – albo jest przestarzały (chociaż nadal działa) i musimy zmienić go na nowy lub ma wadę, jakiej nie będziemy reperować. Kiedy chcemy pozbyć się laptop, mamy sporo możliwości na rynku. Co możemy z tym sprzętem zrobić?
dysk
Twórca artykułu: 4Press.pl
Na podstawie danych z: 4Press.pl

Nadające się do zastosowania w praktyce rady a propo używania komputerów.

Wszystkie pożyteczne wskazówki a propos użytkowania komputerów, których udzielą kompetentni programiści opłaca się zawsze brać pod wzgląd. Tym bardziej powinno to odnosić się do osób, jakie na co dzień wiele pracują przy komputerach z uwagi na zobowiązania zawodowe. Te osoby powinny natomiast same zgłaszać się po pomoc do informatyka, jeśli tylko spostrzegą, że z ich sprzętem coś będzie nie w porządku. Często będzie chodzić o kwestie techniczne, jednak to takie będą mieć duży wpływ na jakość i rytm powziętej pracy.
server
Twórca artykułu: 4Press.pl
Na podstawie danych z: 4Press.pl

Do jakich zadań najlepszy jest Ubuntu? Na jakiej zasadzie funkcjonuje? Czy warto z tego skorzystać?

Ubuntu to niezwykle ciekawy oraz popularny serwer. Wyrażenia ubuntu wywodzi się z języków plemion Zulu i Xhosa, jakie zamieszkują południową Afrykę. Ubuntu oznacza “człowieczeństwo wobec innych” i to określenie jest dobrane idealnie, ponieważ najważniejszym celem dystrybucji jest zapewnienie użytkownikom domowym kompletnego, otwartego systemu, jakie będzie bezproblemowy w obsłudze i jednocześnie stabilny, niezawodny i nowatorski.
laptop i słuchawki
Twórca artykułu: Evangelisches Schuldekanat Schorndorf/Waiblingen
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób technika zmienia rzeczywistość?

W ogromnym tempie odmienia się nasz świat. Używamy nowoczesnych technologii praktycznie naturalnie. Dopiero wspólna lektura z potomstwem edukacyjnej książki z obszaru historii technologii uświadamia nam, jak dużo się odmieniło w bardzo krótkim okresie - starcza bowiem krótki okres stosowania skutecznej technologii, a już zapominamy o dawniejszych rozwiązaniach, a te nowe rozpatrujemy jak coś oczywistego. Tak się dzieje z netem. Ten dziarski 46 latek panuje niepodzielnie zmieniając nasze życie.
naklejki na laptopa
Twórca artykułu: 4Press.pl
Na podstawie danych z: 4Press.pl

Naklejki na laptopa jednym ze sposobów na zastosowanie fototapet w aranżowaniu wnętrza

Lubisz nieszablonowe pomysły na aranżowanie wnętrza? Na pewno słyszałeś o fototapetach, a możliwe, że nawet zamontowałeś takie w swoim domu. Powinieneś wiedzieć, że fototapety mogą być wykorzystywane nie tylko na ścianach czy panelach kuchennych, lecz również na naklejkach na laptopa. Dlaczego warto jest się w takie zaopatrzyć?
Laptop
Twórca artykułu: mobilyazilar
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Laptop – jaka jest oferta dzisiejszego rynku i jak wybrać najbardziej odpowiednie urządzenie?

Kategoryczna większość osób nie wyobraża sobie już współcześnie życia bez komputera, szczególnie laptopa. Czemu? Laptopy są lekkie, mobilne, można je zabrać ze sobą w zasadzie wszędzie oraz wyjątkowo poręczne. Łączą wobec tego w sobie zalety tabletów oraz komputerów stacjonarnych.
serwery
Twórca artykułu: Bob Mical
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ciągła informatyzacja i towarzysząca jej infrastruktura

Cyfryzacja w naszym świecie stanowi element codzienności. Nawet dekadę temu nowością był fakt, że da się konwersować z kimś innym za pośrednictwem bezprzewodowego telefonu, idąc swobodnie chodnikiem, przytrzymując przy małżowinie sporej wielkości urządzenie. Dzisiaj wywołuje to lekki uśmieszek zakłopotania i wspominanie starych czasów.
Dyski TRANSCEND PSD520
Twórca artykułu: TRANSCEND
Na podstawie danych z: TRANSCEND

Jak kupić laptop? Jaki będzie najlepszy?

Jeden notebook drugiemu nierówny. Już w fazie przeglądania propozycji w sklepach pojawiają się doniosłe pytania: którego laptopa nabyć?


Jak kupić laptop? Jaki będzie najlepszy?

Jedno z częstych pytań, jakie pada podczas wyboru laptopa, dotyczy operacyjnego systemu.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.