Reklama video - czyli, kolejny tekst który pochodzi z cyklu: co warto na ten dokładny temat mieć pojęcie?

Na pewno nie raz przeglądając sieć Internetową, zerkałeś na przeróżne filmiki, takiego typu jak na przykład te, które bywają zawarte na najbardziej popularnym portalu "filmikowym" na świecie, znanym bardzo dobrze pod nazewnictwem "YouTube" - i wraz z calutką pewnością nie jeden raz trafiłeś na najbardziej irytującą rzecz, która to się na niej znajduje, a która w rzeczywistości pozostaje wewnątrz naszej główce bardziej często, aniżeli się naszym osobom ma możliwość to w ogóle wydawać.


..


Kolejne tematy

Jak jesteśmy w stanie samodzielnie szpiegować? Co wymagamy do tego rodzaju zadania?

Kuchnia, lodówka Candy
Twórca artykułu: Candy Hoover Polska
Na podstawie danych z: Candy Hoover Polska
Być może przyjdzie taki czas, że będziemy wymagać pomocy detektywa. To bardzo często jest kojarzone ze śledzeniem jakieś osoby oraz innymi działaniami, takimi jak rozpoznanie terenu czy filmowanie dziwnych zachowań.


reklama video
Twórca artykułu: Bryn Pinzgauer
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Na pewno niektórym z Państwa już "wlazła" do główki myśl, o czym mowa i rzeczywiście - jest to żadna inna rzecz jak wszędobylskie reklamy, które to być może i nas irytują, lecz to dzięki nim dobrze wiemy dla przykładu kiedy bywa promocja w jakiegoś typu sklepie, lub [system biletowy] ukarze się na rynku jakiś nowy produkt, który może pochodzić z każdego typu dziedziny jaka istnieje na globie. Jednak reklamy w telewizji, a te wewnątrz sieci internetowej troszkę się różnią, przede wszystkim faktem, że te w sieci internetowej istnieje możliwość najczęściej wyłączyć po już określonym okresie, najczęściej wynoszącym pięć sekund. Tego rodzaju reklamy są określane jako: reklama video, która ma w posiadaniu kilka odmian, wewnątrz których odnajdziemy między innymi nazwy takiego typu jak: adfRAMe i inbanner video ad, czy też instream audio ad, już tu nie wspominając o instream bottomlayer oraz videobacklayer i tak dalej.

Ten odnośnik (https://www.cyfrowe.pl/aparaty-cyfrowe,1,2/p/12/Nikon.html) kieruje do bardzo atrakcyjnej witryny, która ma równie interesujące dane na opisywany wątek.

Każda spośród tych nazewnictw oczywiście posiada osobistą definicję, jednakże zabrakłoby dla nich już miejsca wewnątrz naszym króciutkim artykuliku.


Warto jednak na koniec wspomnieć, że samiutkich postaci reklam video, wraz z wspomnianymi powyżej bywa dokładnie dziewięć oraz każda spośród nich może być poprzez nasze osoby uzyskana dzięki pomocy różnych firm zajmujących się reklamowaniem.
2020-06-18 08:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.