Angielski to wielce istotny język współczesnego świata

Mamy szansę żyć w szczególnie zajmującej epoce. Obecna technologia zapewnia nam możliwości, o których nawet nie śniło się marzyli przedstawiciele poprzednich pokoleń. Ogromna przepaść dzieli nawet lata młodości naszych ojców i matek a czasy, w których dojrzewamy my.


Słowniki języka angielskiego
Twórca artykułu: Graham Campbell
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nastolatkowie z ostatnich dziesięcioleci stulecia gromadzili pocztówki dźwiękowe, przegrywali ukochane hity z radia na taśmy i umawiali się na spotkania nie używając telefonów stacjonarnych.

Omawiany wątek z pewnością posiada ciekawe dane, lecz żeby uzyskać ich jeszcze więcej prześledź link (http://www.kraktrans.com/), który jest niezwykle absorbujący.

My tymczasem mamy do dyspozycji nie tylko komórki, ale i Internet razem z jego niewyczerpanymi zbiorami muzyki, e-mailem i wszystkimi aplikacjami umożliwiającymi kontakt na odległość.

Dzisiaj utrzymuje się, że powstanie światowej sieci i otwarcie jej dla zwykłych osób miało przeogromny wpływ na jakość ludzkiego życia w XXI stuleciu. Oprócz doskonałych rozwiązań komunikacyjnych, Internetowi zawdzięczamy również udogodnienia w całkowicie innych sferach naszej egzystencji. Wycieczkę do banku możemy zastąpić kilkoma kliknięciami myszy, a sieciowe sklepy czy portale aukcyjne otwarły przed nami paletę produktów z całego świata.

Rezultatem istnienia Internetu, który wielu ludzi ocenia pejoratywnie , jest rozprzestrzenianie się języka angielskiego w niemal wszystkich wymiarach życia. Spora część witryn w sieci ma tylko anglojęzyczne wersje, media muzyczne atakują nas amerykańskimi oraz angielskimi utworami, a do rodzimej mowy odbiorców Internetu wkraczają obce słowa. Nie dziwi zatem fakt, że osoby nie komunikujące się w języku Szekspira czują się niezbyt pewnie w sieci i w obecnej rzeczywistości. Sprawdź więcej: .


nauka angielskiego
Twórca artykułu: University of the Fraser Valley
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Pokolenie naszych rodziców na pewno należy do tej grupy. Przed kilkudziesięciu laty normą było nauczanie w placówkach edukacyjnych różnego szczebla wyłącznie języka rosyjskiego. Nieliczni wybrańcy mieli okazję zapoznać się z angielską gramatyką i słownictwem.

Odczuwasz, że nasz post był interesujący, ale chcesz więcej wiadomości. Nie zwlekaj - najedź na podany link i kliknij po źródło (http://www.dzwigmar.pl/).

Nic straconego!Wszystko da się nadrobić! Rozwiązaniem dla takich osób może okazać się intensywny kurs angielskiego, który szybko uzupełni nasze braki i umożliwi przyjemne surfowanie po sieci. Wrocław i inne duże miasta organizują podobne kursy dla swych urzędników.
2021-02-13 07:48
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.