Nasze coraz nowsze telefony komórkowe wymagają ochrony

Telefony komórkowe i nawet starsze aparaty dotykowe są niestety urządzeniami delikatnymi.


Dotyczy to szczególnie ich przedniej części, czyli ekranu. Wyświetlacz łatwo porysować lub zepsuć.


futerał ZTE Blade L5
Twórca artykułu: Blake Patterson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


sprzęt - selfie
Twórca artykułu: wiktor jedrzejczak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Kolejne tematy

Sprawna obsługa urządzeń znajdujących się w inteligentnych mieszkaniach

inteligentne mieszkanie
Twórca artykułu: Rosa Preiß
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Na terenie Warszawy znajdują się również inteligentne domy, jak i inteligentne mieszkania. Wszystkie inteligentne mieszkanie stwarza jego właścicielom sposobność sprawnej obsługi wszelkich narzędzi znajdujących się na jego wyposażeniu.


Bardzo często nosimy smartfon w kieszeni lub w torebce z powiedzmy kluczami. To wszystko wystawia szczególnie wyświetlacze na uszkodzenia lub przynajmniej porysowanie. Nie wspominając już o upadkach, które dzieją się nam wszystkim i to często. Mimo że, coraz częściej smartfony są wyposażone w szybkę Gorilla Glass czy obudowy odporne na upadki z wysokości. To dużo, szczególnie tańszych aparatów, narażonych może być na wiele codziennych zagrożeń. Aby zapobiec zbyt błyskawicznemu zniszczeniu, warto poszukać właściwego pokrowca na telefon. Etui zapewni nie tylko ochronę, ale także pozwoli umocować aparat do paska przykładowo w czasie joggingu.

Jak sądzisz? Czy ten wątek jest interesujący? Jeśli tak, to w odniesieniu do przedstawianego zagadnienia poznaj szczegóły tutaj.

Etui na smartfon może być także odporne na wodę, co umożliwi pływanie z telefonem. Niektóre dają możliwość na zanurzenie się aż do 3 m pod wodę.


Smartfon
Twórca artykułu: Sham Hardy
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Należy nade wszystko dopasować etui do modelu naszego telefonu pod względem wymiaru. Gdy poszukujemy specyficznego etui asus zenfone 2 laser ze500kl, możemy znaleźć coś odpowiedniego na rynku. Na polskim rynku powstało bowiem dużo zakładów, które specjalizują się tylko w produkcji takich akcesoriów.

Jeśli ten wpis jest dla Ciebie interesujący i chcesz uzyskać większą ilość informacji na ten temat, to została opublikowana pomocna treść (https://autolawety.pl/), którą dobrze jest przeczytać.

Odnajdziemy wszystkie barwy i formy, które uatrakcyjnią nasz aparat. Możemy nawet zechcieć zaprojektować własny motyw. W naszej gestii jest także dobór, jak najlepiej zamierzamy zabezpieczyć nasz telefon.


Czy wystarczy dla przykładu futerał ZTE Blade L5, albo kabura lub pokrowiec. Wszystkie rozwiązania mają swoje plusy i minusy. Należałoby pogłębić tę tematykę, aby nasz smartfon służył nam dłużej.
2020-11-04 09:47
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.