Filmowanie z lotu ptaka robi się naprawdę modne

Nie ciągle jesteśmy w stanie we właściwy sposób oddać tego, jak przedstawia się dane miejsce, albo jakaś impreza filmując ją jedynie z perspektywy RAMienia.
Z tego powodu właśnie potrzeba się namyślić nad innymi funkcjami nagrywania, tak byśmy mogli sprawdzić, jak dany obraz będzie wyglądał zaprezentowany z zupełnie odmiennej perspektywy.


telewizja
Twórca artykułu: Chroma
Na podstawie danych z: Chroma


Czy interesuje nas filmowanie z lotu ptaka?


telefony
Twórca artykułu: Asian Development Bank
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Z góry wszystko będzie lepiej widoczne i za jednym razem mamy szansę objąć dużo większy obszar. Dlatego potrzeba pomyśleć, czy dla zaprezentowania ilości ludzi na własnej imprezie, nie będzie wspanialsze filmowanie z lotu ptaka. Może się wówczas okazać, że wystarczy nająć drona oraz kogoś, kto będzie znać się na jego obsługiwaniu, by móc nakręcić naprawdę fajny film. Dodatkowo trzeba jeszcze powiedzieć, że takie filmowanie z lotu ptaka nie musi być kosztowne, a co się z tym wiąże, mamy szansę nająć dobry sprzęt jedynie po to, żeby np. zobaczyć jak z góry prezentuje się własna miejscowość oraz nakręcić na tę okoliczność ciekawy film. Takie filmowanie coraz częściej okazuje się być wynajmowane, a co się z tym wiąże, oferowane okazuje się być w korzystnej cenie.
Mamy szansę dzięki takiemu ujęciu zyskać ciekawy film, więc nie powinniśmy z tego zrezygnować. Trzeba sprawdzić, jak będzie się przedstawiać efekt ostateczny.
2018-01-17 14:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.