Dziś życie bez telefonu, to niemal jak życie bez kończyny - zawsze chcemy być online i dlatego musimy mieć non stop naładowany telefon

W dzisiejszych czasach jesteśmy tak uzależnieni od telefonów, że aż niemożliwym niemal staje się to, żeby wyobrazić sobie bez nich życie.


Teraz na przystankach, w kawiarniach i niemal w każdym innym miejscu na Ziemi ciągle możemy dostrzec ludzi z telefonami w ręce.
ładowarka do telefonu


Karty microSDHC Class 10
Twórca artykułu: TRANSCEND
Na podstawie danych z: TRANSCEND


Bywają one zazwyczaj dosyć duże oraz bez przerwy podłączone do sieci. To w sieci jesteśmy nieraz bardziej zatopieni niż w świecie realnym. W telefonie posiadamy wszystko - kalendarz, filmy, aparat i połączenie ze skrzynką mailową oraz różnymi aplikacjami. Prawdą jest, że wszystkie nasze aplikacje i ciągłe podłączenie do sieci bardzo zjadają baterię. Poza tym, duży i kolorowy ekran (tani monitor full hd) też powoduje, że niektórzy muszą ładować urządzenie nawet codziennie.

Poświęć chwilę i sprawdź tu (https://firetms.com/pl/blog/jak-w-latwy-sposob-sprawdzic-rentownosc-zlecenia/) analogiczne informacje na ten temat - one na pewno Cię zaciekawią, więc nie wahaj się zbyt długo:)

Na tyle boją się utraty kontaktu z wirtualnym życiem, że ładowarka do telefonu zawsze jest w ich torebce czy plecaku. Są osoby, które ładowarek posiadają kilka. Jedną trzymają w domu, kolejną w pracy, a trzecią w plecaku, żeby być w stanie podładować smartfon w podróży - w pociągu lub w busie. Dziś jest to już na tyle powszechne, że każdy przewoźnik, który nie chce stracić klientów, dostarcza gniazdka do ładowania telefonów albo tabletów przy każdym miejscu.
Darmowe Wi-Fi w busach to też już powoli standard.


Żyjemy w czasach, gdy świat wirtualny stał się tak samo istotny, jak ten rzeczywisty. Przez to pragniemy być ciągle online - żeby być zawsze na bieżąco ze najważniejszymi sprawami.
2020-05-21 07:53
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.