Dziś życie bez telefonu, to niemal jak życie bez kończyny - zawsze chcemy być online i dlatego musimy mieć non stop naładowany telefon

W dzisiejszych czasach jesteśmy tak uzależnieni od telefonów, że aż niemożliwym niemal staje się to, żeby wyobrazić sobie bez nich życie.


Teraz na przystankach, w kawiarniach i niemal w każdym innym miejscu na Ziemi ciągle możemy dostrzec ludzi z telefonami w ręce.


ładowarka do telefonu


Karty microSDHC Class 10
Twórca artykułu: TRANSCEND
Na podstawie danych z: TRANSCEND


Bywają one zazwyczaj dosyć duże oraz bez przerwy podłączone do sieci. To w sieci jesteśmy nieraz bardziej zatopieni niż w świecie realnym. W telefonie posiadamy wszystko - kalendarz, filmy, aparat i połączenie ze skrzynką mailową oraz różnymi aplikacjami. Prawdą jest, że wszystkie nasze aplikacje (testy penetracyjne sieci) i ciągłe podłączenie do sieci bardzo zjadają baterię. Poza tym, duży i kolorowy ekran też powoduje, że niektórzy muszą ładować urządzenie nawet codziennie. Na tyle boją się utraty kontaktu z wirtualnym życiem, że ładowarka do telefonu zawsze jest w ich torebce czy plecaku. Są osoby, które ładowarek posiadają kilka. Jedną trzymają w domu, kolejną w pracy, a trzecią w plecaku, żeby być w stanie podładować smartfon w podróży - w pociągu lub w busie. Dziś jest to już na tyle powszechne, że każdy przewoźnik, który nie chce stracić klientów, dostarcza gniazdka do ładowania telefonów albo tabletów przy każdym miejscu.


Kolejne tematy

Wywóz odpadów, kontra wywożenie ziemi - czyli, czy różnią się czymkolwiek obydwa pojęcia

masażysta
Twórca artykułu: Piotr Drabik
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Zastanawiasz się, czy wywożenie odpadów, a wywożenie ziemi liczy się do tej samej kategorii? Nie ty jedyny! W tym felietonie wyjaśnimy Wam, jaka zaistniała różnica między tymi zagadnieniami - tylko przeczytaj nasz artykuł!


Wywóz śmieci na konkretną chwilę stwarza coraz więcej problemików.


Darmowe Wi-Fi w busach to też już powoli standard.


Żyjemy w czasach, gdy świat wirtualny stał się tak samo istotny, jak ten rzeczywisty. Przez to pragniemy być ciągle online - żeby być zawsze na bieżąco ze najważniejszymi sprawami.
2019-10-18 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.