Jest wiele osób, które w łazience się relaksują — mają możliwość czytać gazetę i od jakiegoś czasu można również oglądać telewizję

Niektórzy w łazience lubią odprężyć się oraz wypić w wannie wino albo czytać książkę. Co powiedzielibyście jednak Państwo na odrobinę innego zajęcia — czyli szansę oglądania w wannie telewizji?


Wejść do wanny pełnej ciepłej wody z pianą lub olejkami aromatycznymi i.


Sweex Dual USB Charger
Twórca artykułu: Sweex
Na podstawie danych z: Sweex


Głośniki Genius SP-HF2020
Twórca artykułu: Genius
Na podstawie danych z: Genius


Kolejne tematy

Wymienne części do popularnych brandów sprzętów AGD – czy opłaca się je kupować?

informacje
Twórca artykułu: 4PRess.pl
Na podstawie danych z: 4PRess.pl
Obecnie przeciętny odbiorca z roku na rok kupuje coraz więcej różnego sprzętu AGD.


Pomimo, że tego typu rozwiązania odznaczają się stale rosnącą wydajnością oraz niezawodnością, to prawdziwie nieawaryjnego sprzętu nie ma.


.. obejrzeć film. Tak, dokładnie, to wykonalne. Dzięki nowatorskiej technologii pewne spółki oferują już obecnie taki sprzęt. telewizor wodoodporny jest oznakowany symbolem IPX5, co oznacza całkowitą ochronę przed wodą lejącą się w ilości do 12,5 litra na minutę. To naprawdę niezwykłe wyniki. Rzecz jasna żaden właściciel takiego telewizora pewnie nie ma zamiaru używać go pod prysznicem i weryfikować tych informacji. Chodzi jednakże o bezpieczeństwo. W łazience z reguły przecież jest sporo wilgoci. Osoby, które będą oglądać telewizję, będą mieć zapewne mokre ręce. Nie może dojść do żadnego zwarcia i porażenia prądem. Przez to normy dla tego rodzaju urządzeń są niezwykle wyśrubowane. Telewizory te są zasilane stosunkowo niskim napięciem, co tym bardziej obniża zagrożenie porażenia i na dodatek sprawia, że jesteśmy eko. Oczywiście wszelkie wejścia do urządzenia są właściwie przygotowane tak, aby nie dostała się tam wilgoć.

Gdy już przejrzysz ten tekst, to spojrzyj również na podobne serwisy (http://www.rfid.zone/historia-rfid/), które zawierają nie mniej ciekawe dane - one bardzo Cię wciągną.

W zestawie wraz z telewizorem z reguły znajduje się uchwyt, dzięki któremu możemy telewizor zawiesić na ścianie.


Wtedy już całkowicie będziemy w stanie delektować się wieczorem w wannie. Małe SPA i wciągający serial to dobra forma odpoczynku.
2021-11-09 07:32
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.