Topowe drony na rynku, opis dwóch najatrakcyjniejszych modeli: DJI Inspire 1 oraz 3DR Iris+. Jaki będzie właściwy dla Ciebie?

Drony są coraz popularniejsze. W chwili obecnej są one wykorzystywane w zasadzie w każdej dziedzinie naszego życia. Na otwartych przestrzeniach znajdziemy wielbicieli tych urządzeń, testują oni swoje sprzęty dla regularnej frajdy. Na ślubach czy innych wielkich imprezach w plenerze drony służą, jako rewelacyjna alternatywa na nagranie, w innowacyjny sposób, istotnych dla nas uroczystości.

Jeszcze kilka lat wstecz stosowało je tylko wojsko. Współcześnie drony pokazują nam ziemię z całkiem nowej perspektywy. Dlatego nie możemy dziwić się temu, jak szybko rośnie ich popularność. Drony mogą łączyć w sobie ogromną frajdę użytkowania wraz ze zdumiewającym efektem w postaci nagranego materiału video.

Dron DJI Inspire 1
Twórca artykułu: DFShutterbug
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jaki egzemplarz opłaca się wybrać, żeby spełnił nasze oczekiwania. Rynek staje się coraz większy, producenci przedstawiają kolejne drony, które właściwie wcale od siebie się nie różnią. Jest jednak kilka dronów na, jakie szczególnie należy zwrócić uwagę. Pierwszym jest dron DJI Inspire 1. W jego wyposażeniu technicznym znajdziemy takie udogodnienia, jak m.in. automatyczne startowania i lądowanie, telemetria lotu, GPS i stabilizacja lotu. Ale to nie będzie wszystko, dron DJI Inspire 1 został wyposażony kamerę w rozdzielczości 4k. To w zestawie z 94-stopniowym kątem widzenia i szybkością prezentowania klatek dochodzącą nawet do 30fps gwarantuje fantastyczną jakość video oraz satysfakcję z użytkowania. Zobacz koniecznie inne modele na camonboard.


Kolejne tematy

Nowatorskie techniki filmowania uroczystości, jak da się wykorzystać drony do tego celu

Dron Phantom
Twórca artykułu: Adam Meek
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nowoczesna technika coraz częściej jest wykorzystywana w różnych obszarach życia. Doskonałym przykładem na to mogą być na przykład filmowanie oraz fotografia - tu wpływ najnowszych pomysłów i rozwiązań jest naprawdę bardzo widoczny.

Dron 3DR Iris
Twórca artykułu: Becky Stern
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Na co należy zwrócić uwagę, żeby w pełni być zadowolonym.
Następnym godnym polecenia modelem będzie dron 3DR Iris+. Jedna z największych firm na rynku dronów przedstawia fantastyczny model, który jest w pełni zintegrowany z bardzo popularnymi kamerami firmy GoPro. Dron jest w stanie latać do 20 minut bez przerwy oraz jest wyposażony w wybitnie dokładny oraz stabilny kontroler lotu PIXHAWK. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że wykonane przez nas nagrania będą nieporuszone.

Zainspirował Cię nasz wpis? Będzie nam przyjemnie, jeżeli postawisz na przeczytanie następnych. Po prostu naciśnij hiperłącze i przenieś się do kolejnej witryny.

Ciekawą opcją okazuje się automatyczny powrót drona do domu, kiedy ten straci łączność z pilotem. Dowiedz się więcej tutaj: Wybierz jeden z dwóch fenomenalnych modeli i zapewnij sobie i swojej rodzinie pamiątkę na całe życie!
2020-05-20 07:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.