Koncepty na afisz, czyli co zrobić aby konkretny towar stał się słynny?

Pracując w firmie marketingowej możemy mieć problem z ciągłym produkowaniem reklam, które przyjmą się wśród klientów. Szczególnie, że klienci stają się coraz bardziej wymagający, jeżeli chodzi o rodzaj reklamy, a na pewno nie kupią czegoś, co źle się im wspomina.


Oglądamy telewizję i lecą około 10 minutowe promocje.

reklama
Twórca artykułu: Paolo Tonon
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Co w takiej sytuacji najczęściej robimy, przełączamy na inny kanał. Jest to wywołane tym, iż wiele spotów nas drażni. Wiadomo, że rodzaj reklam jest różnorodna.

Czy chciałbyś zgłębić wątek poruszony w naszym artykule? Jeśli jesteś za, to czytaj w serwisie (https://www.maximgroup.pl/laptopy-asus/rog) następne ciekawe informacje.

Jednak chodzi o billboardy Gdańsk jest miastem, gdzie występują one bardzo często - wejdź. Jest to na pewno wywołane ogromną ilością turystów spacerujących po obszarze miasta.

Jeśli masz zamiar rozszerzyć swoją wiedzę z ten temat, to namawiam do mojej witryny. Trzeba kliknąć w moje hiperłącze i gotowe.

Obecnie spot rozwieszona na telebimie bardziej trafia do nas niż ta puszczana w telewizji. podczas jazdy samochodem zazwyczaj zwraca uwagę. To sprawia, że też często sieci komórkowe postanawiają wykupienie obszarów na billboardach. Ulotki również nie są już popularną typem reklamy, bo od czasu do czasu ludzi zaraz po dostaniu, pozbywają się jej. Jeśli chodzi o telebimy Zachodniopomorskie województwo często je umieszcza na ulicach. Jest to także przykuwająca wzrok promocja jeżeliprzeważnie kierujący denerwują się, iż rozprasza ich w trakcie jazdy. Jeżeli maja one przewagę nad innymi typami promocji, gdyż zawsze przechodzeń zwróci na nią uwagę. W szczególności, że zazwyczaj osoby są wzrokowcami, więc na pewno zostanie im w głowie ta reklama. Jednak chodzi o takie promocji jak promocja odzieży lub produktów spożywczych, telebim bądź billboard sprawdza się bardzo dobrze, ponieważ później klienci kupują te artykuły w sklepach.

Takie rodzaje promocji najczęściejstosowane są w dużych miastach, gdyż jest ona skierowana do ogromnej ilości konsumentów i mamy gwarancję, że ją zaobserwują.


Pamiętajmy, że jak pracujemy lub będziemy w przyszłości pracować w marketingu to powinniśmy wyszukać taką formę reklamy, aby nie denerwowała konsumentów, a przy okazji docierała do dużej grupy klientów. Częstosą to wcześniej wspomniane billboardy i telebimy, ale naprawdę możemy wymyślić coś innego - więcej informacji.
2019-06-13 07:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.