Jakiego oprogramowania każdego dnia używa kierownictwo przeszło 600 sieci sprzedażowych?

Czy zastanawiałeś się w przeszłości, jak funkcjonują olbrzymie sieci zajmujące się handlem? Często są one zbudowane z dziesiątek jeśli nie setek różnorodnych marketów, w których do tego zazwyczaj powinien być taki sam towar.


Żeby móc nad tym wszystkim zapanować, niezbędne byłoby perfekcyjne rozwiązanie programistyczne.


Takie, w jakim prawdopodobne byłoby określenie poszczególnych punktów sprzedaży, poszczególnych dostawców, poszczególne stacje rozładunkowe i wszystkie pozostałe elementy mozaiki określanej jako siatka zależności. Tego typu programistyczne rozwiązanie istnieje oraz nosi nazwę Elektroniczna (rzuć okiem na okazję dotyczącą produktu: kamera wifi) Wymiana Danych. Ten program sprzedawany jest także pod nazwą EDI, zatem z j. angielskiego Electronic Data Interchange i jest stworzony przez pewną krakowską firmę, jaka zostaje otwarta jeszcze na początku lat dziewięćdziesiątych.


Kolejne tematy

Czy zaciekawi was testowanie aplikacji android?

testowanie aplikacji android
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Korzystamy z przeróżnych przedmiotów oraz progRAMów, a pragniemy mieć gwarancję, że będą one funkcjonowały tak jak należy. Przez to właśnie wszystko powinny okazać się być dokładnie sprawdzone oraz poddawane odpowiednim testom.


Testowanie aplikacji mobilnych dzieje się w różnorakich sytuacjach


Powinno się powiedzieć, że różnego typu programy oraz aplikacje stworzone na telefony oraz tablety, muszą być najpierw sprawdzone, zanim dotrą do klientów.


ekspert
Twórca artykułu: Asus
Na podstawie danych z: Asus


Mówiąc krótko, wymienione obliczanie premii umożliwia błyskawiczną i bezpieczną komunikację informatyczną wymianę informacji w tzw. łańcuchu dostaw. Dzięki temu managerowie poszczególnych sklepów mogliby między innymi składać w centrali zamówienia na brakujące Produkty czy też precyzyjnie lokalizować samochody pojedynczych dostawców. ProgRAM jest zgodny ze wzorcem GS1, wytwórca zapewnia Sernice Desk w aż dziesięciu językach. Należałoby też powiedzieć, że opisywany program ma już przeszło 100 tysięcy odbiorców w przeszło czterdziestu państwach.


W wymienionym oprogramowaniu wykrozystuje się między innymi tzw. GLN, czyli oznaczenie pozwalające na wyraźną i unikalną identyfikację danej lokalizacji.
2021-09-23 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.