Czym tak ogółem jest RFID, czy następnym technicznym zbytkiem?

Odpowiadając na pytanie - RFID ma chronić konsumenta, czyli każdego człowieka żyjącego na tej planecie i mającego m.in. z różnego typu kart kredytowych. Karty rfid to karty, które posiadają chip, który ma sprawić, że następuje płacenie za pomocą sygnału radiowego, rfid ten mają też karty, które są niezbędne w transporcie publicznym, czy nawet nowe legitymacje studenckie.
Takie karty mają nam pomóc, ale dają również pole do popisu osobom, które są nieuczciwe. Współczesna technologia daje możliwość sczytanie danych z chipa Rfid przez osoby trzecie. Prawdopodobnie nie chroni przed tym, żaden portfel, czy torba, a konieczny jest zakup etui ochronnego. Wiadomo, że znajdą się osoby, które powiedzą, że na sto procent karty z takim chipem maja jakieś zabezpieczenia, ale wiemy doskonale jak to bywa, nie raz coś miało zabezpieczenie, a potem dochodziło do tego złodzieje i tak znaleźli metodę, żeby przedostać się przez zabezpieczenia. Dobrze, więc samemu też się chronić przed skutkami niechcianych sytuacji.

Komputery
Twórca artykułu: Patrick Bombaert
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Nie można zapominać o tym, że zdrowy rozsądek, mimo wielu informatycznych nowinek, nadal jest na wagę złota. Technologiczne nowinki w usługach związanych z obsługą konsumentów Dziś ciężko wyobrazić sobie świat bez komputerów.

Fascynuje Cię ten tekst? Jeśli tak, to odwiedź źródło przewód miedziany a odkryjesz tam interesujące informacje, które na długo zapamiętasz.

Wiele firm korzysta z różnego rodzaju systemy, które mają za zadanie poprawić przepływ informacji. Dlatego elektroniczny system obsługi klienta jest stosowany w wielu miejscach. Są systemy, które dobrze sprawdzą się w miejscach sportowo-rekreacyjnych i takie, które sprawdzają się w wielkich korporacyjnych biurowcach.

Organizacje prześcigają się w stworzeniu najlepszych systemów obsługi klienta, bo tylko dzięki dobrym rozwiązaniom są w stanie prześcignąć konkurencję i przyciągnąć potencjalnych klientów. Osoby, czyli najczęściej szefowie wielkich firm, które decydują się na korzystanie z elektronicznego systemu obsługi klienta myślą o tym, w jaki sposób wcześniej, ich firma mogła funkcjonować bez takiego systemu (porównaj na stronie www.transcom-system.com.plnia technologiczne pozwalają na zrobienie takich systemów komputerowych, których nie byliśmy w stanie wyobrazić sobie jeszcze jakieś parę lat temu. System obsługi klienta poprawia wyniki firmy i co niezmiernie ważne, klienci czują duża zmianę i chętniej wybierają miejsca, gdzie taki system został zamontowany.


Kolejne tematy

Dane osobowe nie mogą zostać porzucone byle gdzie

ważne dokumenty
Twórca artykułu: 24oranges.nl
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzimy zakład, lub jakąkolwiek działalność, która łączy się z pozyskiwaniem danych osobowych różnych ludzi, to z pewnością wydajemy sobie sprawę z tego, iż jesteśmy odpowiedzialni za to, by te informacje nie dostały się w niepowołane ręce. Przez to trzymamy je w specjalnie umacnianych i zamykanych regałach, ale co zrobić, jeśli jakieś dokumenty nie są nam już potrzebne oraz nie chcemy ich dłużej przechowywać?
2020-01-02 07:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.