Urządzenia detektywistyczne dla normalnego użytkownika – długopis i zegarek z kamerą

Kamery nie służą tylko do tworzenia filmów, które są następnie emitowane w kinach nie mamy na myśli nawet kamery w telefonach komórkowych, kamerkach typu GoPro lub w autach. Chcemy poruszyć kompletnie, według nas temat – intrygują nas kamerki szpiegowskie.


zegarek szpiegowski
Twórca artykułu: Piotr Drabik
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Czego chcemy od tego typu urządzenia? Bez wątpienia zachowania kompletnej dyskrecji. Wyzwanie jest dość wymagające, szczególnie gdy zarazem obraz jak i dźwięk mają być zapisane w jakości HD. Dla profesjonalistów w dziedzinie szpiegowania nie stanowi to obecnie wyzwania, gdyż tworzone są kamerki o rozmiarach nie większych niż pół centymetra, które mają wbudowaną funkcję rejestrowania obrazu w rozdzielczości 1920x1080! Sprawdziliśmy jeden sklep detektywistyczny, by dowiedzieć się do czego można zamontować kamerkę oraz mikrofon wraz z całym pozostałym osprzętem. Dla ludzi interesu, którzy prowadzą mnóstwo spotkań powstał specjalny długopis z kamerą. Potrafi on nagrywać film o długości 70 minut razem z dźwiękiem w powszechnym formacie AVI w rozdzielczości 1080p na miniSD o jakiejkolwiek pojemności.

Jeżeli zafascynowała Cię przedstawiana w tym artykule kwestia, zobacz treść na stronie (https://irescue.pl/iphone-x-naprawa-cennik/), którą najprawdopodobniej też uznasz za przydatną.

Długopis nie wyróżnia się dosłownie niczym…z zewnątrz, z tego powodu że w środku a w zasadzie w górnej części schowany jest czytnik USB wraz z SD, zaś dolna część wciąż może być wykorzystywana jako długopis. Kamera (domowy monitoring) zamontowana jest powyżej skuwki, tak by można było nagrywać z poziomu kieszeni w koszuli. W ofercie jest również zegarek szpiegowski z wmontowanym wyłącznie dyktafonem – świetny do rejestrowania rozmów biznesowych jak również sądowych rozpraw albo wraz z kamerą do bardziej wymagających. Kamerka zaczyna nagrywanie po wciśnięciu przycisku na bocznej obudowie i ma możliwość nagrywania do 70 minut na pamięć wewnętrzną o łącznej pojemności 8 GB.


Kolejne tematy

Najbardziej nowoczesne sprzęty do sprzątania

samochód Audi
Twórca artykułu: Jorge de la Llama
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Porządkowanie jest codziennością w każdym mieszkaniu. Producenci urządzeń pomagających w porządkowaniu wymyślili elektroluks centralny, ażeby każdy mógł w skuteczny sposób utrzumać własny dom w schludności.


Niektóre egzemplarze mają wbudowane diody IR dzięki czemu kamerka będzie nagrywała obraz przy niewystarczającym świetle.


Sprzęt szpiegowski nie muszą być wykorzystywane wyłącznie do szpiegowania osób trzecich, lecz także kiedy potrzebujemy w tajemnicy zarejestrować rozmowę biznesową albo pragniemy mieć film świadczący o naszej niewinności.
2019-08-25 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.