Urządzenia detektywistyczne dla normalnego użytkownika – długopis i zegarek z kamerą

Kamery nie służą tylko do tworzenia filmów, które są następnie emitowane w kinach nie mamy na myśli nawet kamery w telefonach komórkowych, kamerkach typu GoPro lub w autach. Chcemy poruszyć kompletnie, według nas temat – intrygują nas kamerki szpiegowskie.


zegarek szpiegowski
Twórca artykułu: Piotr Drabik
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Czego chcemy od tego typu urządzenia? Bez wątpienia zachowania kompletnej dyskrecji. Wyzwanie jest dość wymagające, szczególnie gdy zarazem obraz jak i dźwięk mają być zapisane w jakości HD. Dla profesjonalistów w dziedzinie szpiegowania nie stanowi to obecnie wyzwania, gdyż tworzone są kamerki o rozmiarach nie większych niż pół centymetra, które mają wbudowaną funkcję rejestrowania obrazu w rozdzielczości 1920x1080! Sprawdziliśmy jeden sklep detektywistyczny, by dowiedzieć się do czego można zamontować kamerkę oraz mikrofon wraz z całym pozostałym osprzętem. Dla ludzi interesu, którzy prowadzą mnóstwo spotkań powstał specjalny długopis z kamerą. Potrafi on nagrywać film o długości 70 minut razem z dźwiękiem w powszechnym formacie AVI w rozdzielczości 1080p na miniSD o jakiejkolwiek pojemności.

Jeżeli zafascynowała Cię przedstawiana w tym artykule kwestia, zobacz treść na stronie (https://irescue.pl/iphone-x-naprawa-cennik/), którą najprawdopodobniej też uznasz za przydatną.

Długopis nie wyróżnia się dosłownie niczym…z zewnątrz, z tego powodu że w środku a w zasadzie w górnej części schowany jest czytnik USB wraz z SD, zaś dolna część wciąż może być wykorzystywana jako długopis. Kamera (domowy monitoring) zamontowana jest powyżej skuwki, tak by można było nagrywać z poziomu kieszeni w koszuli. W ofercie jest również zegarek szpiegowski z wmontowanym wyłącznie dyktafonem – świetny do rejestrowania rozmów biznesowych jak również sądowych rozpraw albo wraz z kamerą do bardziej wymagających. Kamerka zaczyna nagrywanie po wciśnięciu przycisku na bocznej obudowie i ma możliwość nagrywania do 70 minut na pamięć wewnętrzną o łącznej pojemności 8 GB.


Kolejne tematy

programista, planowanie dla przemysłu

stary sprzęt do utylizacji
Twórca artykułu: Steve Jurvetson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Na świecie jest coraz więcej komputerów, stron internetowych, chmur obliczeniowych, e-usług, programów, w związku z tym jednostki szukają do pracy komputerowców, developerów, ekspertów od baz danych, czy twórców oprogramowań.


Niektóre egzemplarze mają wbudowane diody IR dzięki czemu kamerka będzie nagrywała obraz przy niewystarczającym świetle.


Sprzęt szpiegowski nie muszą być wykorzystywane wyłącznie do szpiegowania osób trzecich, lecz także kiedy potrzebujemy w tajemnicy zarejestrować rozmowę biznesową albo pragniemy mieć film świadczący o naszej niewinności.
2019-08-25 07:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.