Czy tworzenie stron www mogłoby być przyjemne nie tylko dla grafików?

Większości społeczeństwa komponowanie witryn www kojarzy się jedynie z czarną magią. Języki programowania, istniejące tam klasy czy zmienne są dostatecznie enigmatycznie.
A jeżeli wspomnimy, że wymagane jest stworzenie estetycznej szaty graficznej oraz usytuowanie całego zarysu na jakimś serwerze, to całość koniecznych prac może przyprawić o zawrót głowy.

Równie emocjonujące artykuły znajdziesz w podobnym serwisie. Jeśli chcesz je zgłębić - zobacz pod linkiem (https://kamrec.pl/kamery-szpiegowskie), który jest tu.

Na szczęście istnieje ciekawe rozwiązanie takiego kłopotu. Jest nim kreator www, zatem program, dzięki któremu każdy może w niezwykle łatwy sposób utworzyć własną efektownie wyglądającą stronę internetową. Jej ogólny wygląd moglibyśmy określić poprzez wybranie najbardziej nam odpowiadającego szablonu, jaki może być przydzielony do jednej z paru kategorii tematycznych. Kolejne detale, tego typu jak wygląd czcionki czy też poszczególne obrazki albo animacje, możemy wybrać na kolejnych etapach tworzenia naszego projektu. Przy użyciu tego kreatora, tworzenie stron internetowych nie będzie już pracą skomplikowaną. Odwrotnie, zobaczymy, że projektowanie mogłoby sprawić niezwykłą satysfakcję.


laptop
Twórca artykułu: Wilson Hui
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Niestety przy użyciu tego narzędzia nie będziemy w stanie przygotować jakichś w większym stopniu złożonych rozwiązań, które wykorzystywałyby m.in. szczególnie utworzone relacyjne bazy danych, jednak z drugiej strony patrząc - do amatorskich zastosowań nie jest to wcale konieczne. Jeśli chcesz wykonać dopiero własny pierwszy projekt, należy wybrać taki kreator, który będzie posiadał rozwiniętą pomoc.
Jeśli będzie on proponowany przez jakąkolwiek firmę hostingową (czyli zapewniającą miejsce na umieszczenie strony), to należałoby upewnić się, czy nie posiada jakichś ukrytych opłat powiązanych przykładowo z limitem przesyłu.
2021-10-06 08:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.