Które etui na smartfona? Wybieramy najlepsze rozwiązanie

Współczesne smartfony to niezwykle delikatne aparaty. Wystarczy upadek z niewielkiej wysokości bądź moment nieuwagi i poniektóre części naszego smartfona mogą nadać się już tylko do wymiany.


Na rynku odnajdziemy mnóstwo rozwiązań chroniących nas przed przykrymi następstwami wypadku.


Które z nich są warte swych pieniążków, a które warto omijać szerokim łukiem? Rewolucja smartfonowa przyczyniła się do powstania efektywnych sprzętów, zdolnych do zastąpienia stacjonarnych komputerów. Fabrykanci porzucili chęć podniesienia trwałości obudowy na rzecz rozwoju komponentów wewnętrznych dla przykładu mikroprocesora, pamięci i aparatu fotograficznego. Efekt nie trudno przewidzieć, bardzo łatwo rysujące się wyświetlacze, pękające obudowy z syntetyku jak też inne usterki mechaniczne zdarzają się niezwykle często. Co prawda niektóre smartfony (szczególnie te droższe) pozostały wyposażone we wzmocnione elementy dla przykładu szkło chroniące wyświetlacz albo wytrzymałe na upadki obudowy, acz nawet one nie potrafią poradzić sobie z poniektórymi wypadkami. Ażeby zapobiec nieszczęściu należy zainwestować w należyty futerał na telefon.


Nowe laptopy z linii Satellite Pro
Twórca artykułu: 4Press.pl
Na podstawie danych z: 4Press.pl


widok - sprzęt
Twórca artykułu: Arkadiusz Sikorski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Pierwszym krokiem przy wyborze należytego etui powinna być analiza naszych wymogów. Jeśli prowadzimy aktywny tryb życia wtenczas powinniśmy sięgnąć po należyty pokrowiec z paskiem mocującym na przykład na dłonie.


Kolejne tematy

Zakup mieszkanie swych marzeń

ważne dokumenty
Twórca artykułu: 24oranges.nl
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Każdy, kto nie ma jeszcze własnego lokum często o nim marzy. Dobrze jest te pragnienia przekuć w rzeczywistość, i to jak najszybciej, by móc długo radować się swym mieszkaniem.


Jeżeli pragniemy kupić nowe lokum, zastanówmy się dogłębnie nad lokalizacją.


Jednostki dla jakich smartfon jest przyrządem pracy nie wyselekcjonują etui w kształcie (często niewygodnej) zamykanej kieszeni, zaś fizyczni pracownicy, narażeni na mechaniczne urazy powinni zaciekawić się futerałami i kaburami.
2019-11-05 07:40
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.