Za rozsądną cenę i funkcjonalne tablety

Rynek tabletów bez przerwy dynamicznie rośnie. Tego typu urządzeń jest sprzedawanych bardzo duże ilości, z tego też powodu obok dużych i znanych producentów swoich szans poszukują firmy mniejsze, zamierzające swoimi wyrobami zainteresować odbiorców. Należy do nich na przykład firma oLofer, jakiej tablet oLofer JustTab C740 jakiś czas temu ukazał się w sklepach w atrakcyjnej jak na użyte podzespoły cenie. Jak wykazały przeprowadzone przez niezależne serwisy testy, ten model tabletu jest ciekawą propozycją dla osób szukających porządnego i taniego urządzenia.
tablet leżący na biurku
Twórca artykułu: Intel Free Press
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Został bardzo dokładnie i starannie wykonany, co niekiedy nie regułą nie jest w tańszych urządzeniach, a zastosowane w nim podzespoły są odpowiednio dopasowane, przez co urządzenie (Tablet 9.7 FreeTAB 9706 IPS2 X4) funkcjonuje wydajnie i bez żadnego problemu. Ekran trzyma podane podane przez producenta parametry, obraz jest bardzo wyraźny i ma nasycone, ładne kolory. Dużym plusem tego sprzętu jest bateria o dużej pojemności, pozwalająca na parę godzin nieprzerwanej pracy bez potrzeby ładowania.

Kolejne tematy

Jakim sposobem w szybki sposób odnaleźć idealny dla nas tablet?

tablet z przenośną klawiaturą
Twórca artykułu: Cesar Cardoso
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Rynek rozrywki mobilnej od kilku lat został zawładnięty przez tablety oraz smartfony. W sklepach swe produkty oferuje kilku dużych, cenionych producentów i całe grono innych, których urządzenia są trochę gorsze jakościowo, ale za to kosztują sporo mniej. O tym czy kupić tablet porządny ale drogi, czy też skusić się na tani, ale z trochę gorszymi parametrami zdecydować musi sam kupujący, do niego będzie należeć ostateczna decyzja. Jeśli ktoś będzie się skłaniał się raczej ku grupie pierwszej, to powinien przyjrzeć się urządzeniom Sony, przez wiele osób uważanych za jedne z najlepszych w sprzedaży.


tablety
Twórca artykułu: Maria Elena
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Praktycznie wszystkie sprawdzane aplikacje działają sprawnie i bez większych problemów, a wydajność odpowiada parametrom pamięci i procesora, jakie zostały wykorzystane w tym urządzeniu. Firma oLofer (propozycja tu: marka OLOFER) posiada w swojej ofercie także mniejszy 7-calowy egzemplarz Tablet OLOFER JUSTTAB (C1041IPS). On również został solidnie wykonany i w swojej klasie cenowej jest bardzo interesującą propozycją.

Bardzo interesująco zapowiadają się także urządzenia firmy Modecom. Producent ten miał już w swojej ofercie kilka bardzo ciekawych modeli i jego najnowsza propozycja trzyma ten trend. Tablet MODECOM 9.7 FreeTAB 9706 IPS2 X4 z dużym ekranem IPS to wydajna wydajna maszyna która wystarcza do najbardziej wymagających aplikacji. Wydajność gwarantują jej 4 rdzenie w procesorze i duża pamięć, a za wyświetlanie grafiki odpowiedzialny jest jeden z najlepszych obecnie graficznych układów. Tablet ten zaprojektowany został jako domowe centrum rozrywkowe i według większości recenzji doskonale spełnia to zadanie. Także inny model tej firmy, Tablet MODECOM FREETAB 9704 IPS2 X4 (TAB-MC-TAB-9704-IPS2-X4) jest warty zakupu.
2021-01-09 07:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.