Wybieramy tablet

Ostatnie czasy to bardzo duży wysyp przeróżnych smartfonów oraz tabletów. Urządzenia te są ogromnie popularne, zostając przenośnymi rozrywkowymi centrami. Duże ekrany dotykowe, coraz wydajniejsze procesory i pamięci sprawiły, że obecne tablety są dużo wydajniejsze niż komputery sprzed dekady.

Tablet GALAXY Note 10.1 (Edycja 2014)
Twórca artykułu: Samsung
Na podstawie danych z: Samsung
W USA ogromny zainteresowaniem cieszą się urządzenia firmy w jabłkiem, w naszym kraju są one nieco rzadziej nabywane, ale powolutku się to zmienia. Apple od samego początku postawiło na wysoką jakość zarówno sprzętu jak również oprogramowania, co doskonale przedstawia Tablet Apple iPad mini 32GB WiFi 4G Biały (MD544FD/A) (sprawdź ceny).

Masz jeszcze sekundę? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do kolejnej strony, na której znajdziesz atrakcyjne artykuły - najedź na link komputer poleasingowy.Wiele osób uważa, że Apple robi najlepsze ekrany do tabletów, i patrząc na opisywane urządzenie ciężko temu zaprzeczać. Przekątna 8 cali, dobre podświetlenie i wysoka rozdzielność powodują, że ciężko się oderwać od kolorowego i nasyconego kolorami ekranu. Reszta elementów jest na podobnym poziomie. Wydajny układ procesora i aż 32G pamięci bez większego problemu mogą obsłużyć nawet najbardziej rozbudowane aplikacje i gry. Aby praca z tabletem stała się jeszcze przyjemniejsza i wygodniejsza, Apple wyposażyło Ipad w szereg aplikacji do obróbki grafiki, filmów i muzyki, tak więc otwierając pudełko z tabletem otrzymuje się gotowe do większości zastosowań urządzenie. Tablety Apple sprzedawane są w kilku wersjach kolorystycznych, opisywany wyżej egzemplarz jest biały, a Tablet Apple iPad mini 32GB WiFi 4G Czarny (MD541FD/A) () ma piękną czarną barwę.

Także w białym kolorze, lecz znacznie większy, bo na 10 cali jest Tablet Asus MeMO Pad FHD10 10,1'' 32GB WiFi white (ME302C-1A012A). W przypadku firmy Asus także nie było żadnych kompromisów jeżeli chodzi o moc i użyte komponenty. Pamięć 32G, matryca o wysokiej rozdzielczości i mocny procesor również plasują ten model w najwyższym segmencie tabletów do profesjonalnych rozwiązań przy zachowaniu przyjaznej dla wszystkich konsumentów ceny.


Kolejne tematy

Akcesoria do urządzeń elektronicznych

Tablet
Twórca artykułu: iStock
Na podstawie danych z: iStock
Duży wybór urządzeń elektronicznych w ostatnich latach sprawił, że duża część z nas posiada telefon komórkowy, laptop czy tablet. Mobilność tych urządzeń i ogólny dostęp do sieci internetowej z kolei sprawiają, że elektroniczny sprzęt często jeździ wraz z jego właścicielem.
2021-12-03 07:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.