Wrocław w ostatnim czasie jest dynamicznie rozwijającym się miejscem - fajnie jest tam pracować oraz kupić mieszkanie

Jeśli dostaniemy pracę w stolicy województwa dolnośląskiego albo pochodzimy z tego miasta i szukamy idealnego mieszkania, żeby razem ze swoją małżonką zacząć dorosłe życie i założyć rodzinę, to trzeba przejrzeć kilka ofert biura Archicom.


Firma Archicom została założona w 1986 roku i do dziś rewelacyjnie prosperuje.
odbicie - sprzęt
Twórca artykułu: wiktor jedrzejczak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


akt - sprzęt
Twórca artykułu: Arkadiusz Sikorski
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Projektują bardzo funkcjonalne osiedla mieszkaniowe w kilku częściach Wrocławia. Jeżeli nasza praca (zobacz holandia) wymaga regularnych podróży po kraju lub do naszego zachodniego sąsiada, to należy pomyśleć nad zakupem mieszkania na południu miasta, gdyż stamtąd mamy najszybszy dojazd do A4. Należy pomyśleć czy nie będzie dla nas najlepszym rozwiązaniem osiedle Cztery Pory Roku na Jagodnie. Możemy wejść na stronę biura deweloperskiego i przypatrzyć się tamtejszym mieszkaniom. Możemy tam też podjechać samochodem. To zaledwie kilka kilometrów od centrum Wrocławia prawie w idealnej linii prostej. Dojazd do mieszkania trwałby zaledwie kwadrans. A samo osiedle Cztery Pory Roku na Jagodnie jest chronione, posiada dużo miejsc parkingowych oraz mnóstwo zieleni. Są tam piękne parki i niedaleko widzimy lasy. W okolicy są także potrzebne wszystkim supermarkety, szkoły oraz przychodnie. Również nie trzeba martwić się brakiem niezbędnych usług. Mieszkania na tym osiedlu są duże i widne.
Każde mieszkanie posiada duże okna oraz balkon, gdzie będziemy mieli możliwość razem z rodziną cieszyć się długimi oraz ciepłymi wieczorami w wakacyjne miesiące.


Archicom to solidna spółka, która ma rewelacyjne opinie na rynku, zatem warto nabyć od nich mieszkanie.
2018-10-30 07:41
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.