Rewolucyjny artykuł marki DJI - Phantom 3 Proffesional

Marka DJI, oferująca drony ofiarowane do filmowania z powietrza, to powszechna firma, jaka oferuje drony imponującej jakości. Dziś jest to jedna z lepszych marek na rynku, która posiada okazały zestaw artykułów cechujących się świetnymi parametrami technicznymi.

Drony firmy DJI mają mnogość plusów, między innymi są lekkie oraz małe, jednakże to w żaden sposób nie wpływa na ich mniejszą wydajność.

Jeśli opracowany tutaj wpis pochłonąć Cię i chcesz więcej, to zapewne spodoba Ci się link do witryny sterowanie radiowe, gdzie wyszukasz dużo treści.

W dronach DJI zastosowano dużo wydajnych rozwiązań, które sprawiają, iż korzystanie z nich jest jeszcze łatwiejsze oraz przyjemniejsze.

Jednym z najpopularniejszych rodzajów dronów, który oferuje w dzisiejszych czasach marka DJI jest DJI Phantom 3 - dron dji spark combo - Proffesional, jaki osiągalny jest w dwóch odsłonach, złotej Proffesional i srebrnej Advanced. W porównaniu do poprzednich modeli dronów, Phantom 3 kategorycznie lepiej odnajduje się w przestrzeni, albowiem dodatkiem do komunikacji GPS jest rosyjski system GLONASS. Prócz kluczowej kamery DJI Phantom 3 Proffesional posiada też dwa mniejsze obiektywy, które mieszczą się na jego obudowie. Dzięki temu zdołamy widzieć co mieści się wokół drona, sprzyja to także prostemu, bezkolizyjnemu lataniu.

Kolejne tematy

Topowe drony na rynku, opis dwóch najatrakcyjniejszych modeli: DJI Inspire 1 oraz 3DR Iris+. Jaki będzie właściwy dla Ciebie?

dron
Twórca artykułu: Ryan Dickey
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Drony stają się coraz częściej spotykane. Obecnie są one wykorzystywane w zasadzie w każdej dziedzinie życia. Na wolnych przestrzeniach znajdziemy fanów tych urządzeń, którzy testują swoje sprzęty dla zwykłej zabawy. Na ślubach czy wielkich wydarzeniach w plenerze drony bywają używane, jako ciekawa alternatywa na udokumentowanie, w niestandardowy sposób, bardzo ważnych dla nas wydarzeń.


Dron z kamerą
Twórca artykułu: Peter Linehan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com
Obfitą zaletą jest również to, że dron DJI Phantom 3 Professional oraz Advanced posiada wbudowany moduł Lightbride, który we wcześniejszych rodzajach wolno było jedynie dokupić, naturalnie za dodatkową opłatą. Moduł ten kosztuje ponad 1400 dolarów, nie jest to więc niewielka kwota. W modelu DJI Phantom 3 możemy z niego skorzystać za darmo. Mało tego nowomodny DJI Phantom 3 może też dłużej unosić się w powietrzu, co sprawia, iż filmowanie z powietrza jest jeszcze niezwyklej wydajne.

Całościowy okres lotu w modelu Phantom 3 wynosi mniej więcej 23 minuty. Bezspornie DJI Phantom 3 Proffesional to dron, jakim należałoby się zainteresować. Zrealizuje on oczekiwania nawet najbardziej wymagających jednostek. Oprócz idealnej jakości i bardzo wysokich parametrów cechuje się także eleganckim, stylowym designem i oryginalnym wyglądem. Można go też łatwo kupić: sklep z Phantom 3.
2021-06-02 08:15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.