Komputer
malunek - sprzęt
Twórca artykułu: Piotr Drabik
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakiego laptopa potrzebujesz, by wydajnie pracować?

Czy w dzisiejszych czasach potrzebujemy z domu żeby pracować? Czy nie można zarobić na siebie siedząc tylko w domu? Od parunastu lat nie jest to wyłącznie fantazja, a rzeczywistość, jaka sprawdza się w wielu zawodach.
tablet Samsung Galaxy
Twórca artykułu: John Biehler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak wybrać dobrą kartę graficzną?

Zakup karty graficznej do komputera, czy to nowego, czy wymagającego rozbudowy jest kłopotliwe. Całość bez wątpienia zależny jest od tego , do czego będzie ona użytkowana. Jaką zatem wybrać, by najlepiej pasowała do naszych wymagań?


Jak wybrać dobrą kartę graficzną?

Wypada pamiętać, iż nie ma perfekcyjnej, całościowej karty graficznej, która będzie tania, a równolegle pozwoli włączyć wszelką najświeższą grę z półek sklepowych.
prezenty
Twórca artykułu: Sheila C.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Urządzenia elektroniczne ucieszą każdego faceta, niezależnie od wieku!

Gwiazdka zbliża się ogromnymi krokami, zatem już dzisiaj pomyśl co w tym roku dasz swoim bliskim. W szczególności winnaś pomyśleć nad tym czym możesz zaszokować swojego małżonka i dzieci, bowiem to są ważne osoby w Twoim życiu. Wiadomym jest, że kobietom prezenty robi się o wiele łatwiej, ponieważ ucieszy ich w zasadzie każdy kosmetyk, książka oraz ubranie. Sprawa nieco bardziej komplikuje się, o ile chodzi o mężczyzn, gdyż są oni zdecydowanie bardziej wymagający, aniżeli panie.
laptop
Twórca artykułu: Lea Latumahina
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy zaintryguje nas praca IT?

Komputery w firmach to podstawa

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że obecnie dużo prac jest wypełnianych na komputerach, nie mówiąc już o tym, że dzięki nim możemy dużo szybciej kontaktować się z klientami. To wszystko właśnie spowoduje, że używane w firmach komputery powinny okazać się być wysokiej jakości sprzętami, a w dodatku jeszcze powinny okazać się być właściwie doglądane, tak żebyśmy mieli świadomość, że nie zepsują się w najmniej odpowiednim czasie.

Outsourcing it to dobre rozwiązanie
materiały biurowe
Twórca artykułu: Denise Krebs
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Na co zwracać uwagę kupując futerał na urządzenia elektroniczne? Co ma znaczenie?

Dobrze jest zadbać o jak najdłuższy żywot posiadanych przez nas urządzeń elektronicznych, takich jak mobilny komputer, smartfon, czy tablet. Jak to zrobić? Dobrze jest zaraz na początku zakupić odpowiednie etui.
sportowy samochód
Twórca artykułu: Alexander Nie
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie ujęcia z waszego wesela będą ciekawe i w jaki sposób je wykonać?

Posiadacie zamiar wziąć ślub? To ładna ceremonia, którą należy w odpowiedni sposób upamiętnić. Aby pokazać ją następnie swoim dzieciom i wnuczkom.
Laptop Samsung
Twórca artykułu: Samsung
Na podstawie danych z: Samsung

Uniwersalny laptop

Pamiętam jak dziś dzień, w którym straciłem pół pracy dyplomowej przez awarię notebooka. Wina za brak kopii zapasowej oczywiście leżała po mojej stronie, jednak na fakt usmażenia komputera, w ten piękny majowy poranek, nie miałem już wpływu. Strata ważnych danych z twardziela jest niczym śmierć psiaka, z którym wychowywaliśmy się od małego. Może nie płakałem po stracie unikatowej kolekcji filmów niedostępnych na dvd w naszym kraju, ale złość na cały świat dała o sobie znać. Data sprowadziła mnie na ziemię.
cloud computing
Twórca artykułu: Chris Potter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy praca w chmurze jest współcześnie technologią wartą wdrożenia w naszej firmie?

Znaczenie rozwiązań cyfrowych w naszych jednostkach jest współcześnie wyjątkowo duże. Mnóstwo firm nie wyobraża sobie poprawnego działania bez specjalistycznego oprogramowania komputerowego. W tym miejscu warto w podobny sposób zauważyć, że jego fabrykanci z upływem czasu prześcigają się w dostarczaniu nam przeróżnych technologii, które możemy bez problemu wdrożyć w naszej organizacji.
Kolorowe słuchawki Sony
Twórca artykułu: Sony
Na podstawie danych z: Sony

Testowanie aplikacji iOS to ciekawe zajęcie

Znacznie częściej wykorzystujemy z różnego typu aplikacji, które mamy szansę zainstalować w swoim telefonie. Jedne powinny posłużyć ciekawej zabawie, inne powinny pomagać nam w niebezpiecznych sytuacjach, dlatego tak ważne jest to, aby jak najlepiej działały.


Testowanie aplikacji iOS to ciekawe zajęcie

Czy zainteresuje nas automatyzacja testów aplikacji mobilnych?


Testowanie aplikacji iOS to ciekawe zajęcie

Różnego rodzaju aplikacje, nim dotrą do użytkowników powinny być sprawdzone pod względem tego, czy funkcjonują dokładnie tak jak powinny.
kasa

W obecnych czasach gro typowych kas fiskalnych podlega przeprogramowaniu, tak aby lepiej działać

Liczba ludzi, prowadzących własną aktywność ekonomiczną w minionych czasach bardzo wzrosła. Nowelizowane są dlatego wszelkie przepisy, połączone z taką formą zarabiania pieniędzy i jedną z nich jest wdrożenie kasy fiskalnej nieraz przy małej działalności, gdy przychód w danym roku przewyższy sumę dziewiętnastu tysięcy złotych. Są to więc kolejne koszta dla właściciela, jednakże jest to jedyna możliwość, by prawnie prowadzić prywatną działalność. Na rynku branżowym znajduje się sporo modeli kas fiskalnych, tedy warto dobrze się zastanowić przed zakupem.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.