Komputer
Kolorowe słuchawki Sony
Twórca artykułu: Sony
Na podstawie danych z: Sony

Testowanie aplikacji iOS to ciekawe zajęcie

Coraz częściej wykorzystujemy z różnorakiego typu aplikacji, które mamy szansę włączyć w naszym telefonie. Jedne powinny służyć fajnej zabawie, inne mają pomagać nam w niebezpiecznych momentach, przez to tak ważne jest to, aby jak najlepiej działały.


Testowanie aplikacji iOS to ciekawe zajęcie

Czy zainteresuje nas automatyzacja testów aplikacji mobilnych?


Testowanie aplikacji iOS to ciekawe zajęcie

Różnego rodzaju aplikacje, zanim trafią do użytkowników powinny być sprawdzone pod względem tego, czy funkcjonują rzeczywiście tak jak należy.
Areva
Twórca artykułu: Laineema
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Zarządzanie dokumentacją techniczną czymś ważnym każdego przedsięwzięcia

Żaden skomplikowany jak i mniej złożony projekt nie jest w stanie obyć się bez odpowiedniej i starannie przygotowanej dokumentacji technicznej. Wyjątkowo często sukces konkretnego przedsięwzięcia jest wręcz uzależniony od faktu powstania takiej dokumentacji, do jakiej w każdym momencie istnienia projektu mamy możliwość się odnieść oraz uzyskać wszystkie niezbędne informacje.
Dyski TRANSCEND PSD520
Twórca artykułu: TRANSCEND
Na podstawie danych z: TRANSCEND

Jak kupić laptop? Jaki będzie najlepszy?

Jeden komputer przenośny nie jest równy drugiemu. Już na etapie przeglądania ofert w sklepach pojawiają się istotne pytania: jakiego laptopa zakupić?


Jak kupić laptop? Jaki będzie najlepszy?

Jedno z najczęstszych pytań, które pada w czasie wyboru notebooka, tyczy się systemu operacyjnego.
Myszka i-tec
Twórca artykułu: Matthias Ripp
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

38TAN – Sprzęty techniczne, jako nowe zainteresowanie coraz częściej uprawiane przez bardzo dużo osób.

W aktualnych czasach jednostki bardzo często szukają czasu wolnego, który mogliby przeznaczyć tylko i wyłącznie dla siebie. Takim czasem dla sporej ilości osób jest hobby. Toteż bardzo dużo osób poszukuje sobie jakiś zainteresowań, którym mogliby poświęcić trochę wolnego czasu i przy okazji odciąć się trochę od rzeczywistości i codzienności.
Odkrycie naukowe
Twórca artykułu: Kārlis Dambrāns
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co należy wiedzieć o naprawach? Czy korzystnie samodzielnie to robić? W jakiego typu okolicznościach to dopuszczalne?

Przedmioty jak to przedmioty mogą idealnie działać przez długi czas, a następnie ni stąd, ni zowąd się psują. Mówimy wtedy, że to złośliwość rzeczy martwych i mamy pewną słuszność, gdyż dość często różnorakie przedmioty psują się właśnie z tego powodu, kiedy jest na to najgorsza pora, {na przykład|przykładowo|np.
malunek - sprzęt
Twórca artykułu: Piotr Drabik
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakiego laptopa potrzebujesz, by wydajnie pracować?

Czy w dzisiejszych czasach potrzebujemy z domu aby pracować? Czy nie ma możliwości zarobić na żonę i dzieci siedząc wyłącznie w domu? Od kilkunastu lat nie jest to tylko fantazja, a rzeczywistość, jaka sprawdza się w wielu zawodach.
sportowy samochód
Twórca artykułu: Alexander Nie
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie ujęcia z waszego wesela będą ciekawe i w jaki sposób je wykonać?

Macie zamysł wziąć ślub? To ładna ceremonia, jaką trzeba w odpowiedni sposób upamiętnić. Żeby pokazać ją następnie swoim dzieciom oraz wnuczkom.
laptop, mysz
Twórca artykułu: Mike McCune
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sprawdzamy czy zasadne jest nabywać laptopy używane

Kiedy chcielibyśmy zakupić laptopa myślimy o tym, na jaki model będzie nas stać. Warto, więc nie zapominać o pozostałych opcjach. Nie musimy wybierać przecież laptopa ze sklepu możemy rozważyć zakup laptopa z drugiej ręki. Jeśli chodzi o używane laptopy, to jasne jest, że nie mamy pewności czy laptop okaże się w stu procentach sprawny.
laptop
Twórca artykułu: Maurizio Pesce
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Porządki w domowym sprzęcie. Co można zrobić ze sprzętem, którego nie używamy?

Sporo osób ma w domu stare laptopy lub komputery stacjonarne, z których już się nie korzysta. Jeżeli komputer zalega, wpada się na pomysł, aby coś z nim zrobić. Możemy go zutylizować, chociaż to elektrośmieci, więc wiele z tym zachodu lub sprzedać. Przyczyny chęci sprzedaży na przykład laptopa są najczęściej 2 – albo jest stary (choć nadal sprawny) i musimy wymienić go na inny albo ma wadę, której nie chcemy reperować. Kiedy chcemy sprzedać laptopa, mamy sporo możliwości na rynku. Co możemy z nim zrobić?
kasa

W obecnych czasach gro typowych kas fiskalnych podlega przeprogramowaniu, tak aby lepiej działać

Liczebność osób, prowadzących własną aktywność ekonomiczną w przeszłych latach ogromnie wzrosła. Nowelizowane są dlatego wszelakie przepisy, powiązane z taką formą zarabiania gotówki i jedną z nich jest wprowadzenie kasy fiskalnej niekiedy przy małej działalności, gdy przychód w konkretnym roku wyprzedzi kwotę dziewiętnastu tysięcy złotych. Są to w takim przypadku kolejne koszta dla właściciela, niemniej jednak jest to wyłączna opcja, żeby prawnie prowadzić prywatną działalność. Na rynku branżowym zobaczymy sporo modeli kas fiskalnych, dlatego warto dobrze się zastanowić przed kupnem.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.