Komputer
laptop
Twórca artykułu: Maurizio Pesce
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Porządki w domowym sprzęcie. Co można zrobić ze sprzętem, którego nie używamy?

Sporo osób posiada w domu przestarzałe laptopy albo zwykłe komputery, z których już się nie korzysta. Jeżeli sprzęt zalega, wpada się na pomysł, by coś z tym zrobić. Możemy go zutylizować, choć to elektrośmieci, w związku z czym wiele z tym roboty lub sprzedać. Powody chęci sprzedaży na przykład laptopa są zwykle dwa – albo jest przestarzały (chociaż nadal działa) i musimy zmienić go na nowy lub ma wadę, jakiej nie będziemy reperować. Kiedy chcemy pozbyć się laptop, mamy sporo możliwości na rynku. Co możemy z tym sprzętem zrobić?
sportowy samochód
Twórca artykułu: Alexander Nie
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie ujęcia z waszego wesela będą ciekawe i w jaki sposób je wykonać?

Posiadacie zamiar wziąć ślub? To ładna ceremonia, jaką trzeba w odpowiedni sposób uwiecznić. Żeby ukazać ją następnie swoim potomkom i wnukom.
Dyski TRANSCEND PSD520
Twórca artykułu: TRANSCEND
Na podstawie danych z: TRANSCEND

Jak kupić laptop? Jaki będzie najlepszy?

Jeden notebook drugiemu nierówny. Już w fazie przeglądania propozycji w sklepach pojawiają się doniosłe pytania: którego laptopa nabyć?


Jak kupić laptop? Jaki będzie najlepszy?

Jedno z częstych pytań, jakie pada podczas wyboru laptopa, dotyczy operacyjnego systemu.
malunek - sprzęt
Twórca artykułu: Piotr Drabik
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakiego laptopa potrzebujesz, by wydajnie pracować?

Czy w dzisiejszych czasach potrzebujemy z domu żeby pracować? Czy nie ma możliwości zarobić na siebie siedząc jedynie w domu? Od parunastu lat nie jest to wyłącznie mrzonka, a rzeczywistość, która sprawdza się w mnóstwie różnych profesji.
internet najlepsze medium
Twórca artykułu: EyeonEarth
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Internet na kablu to przeżytek - sprawdź wysokiej jakości routery do firmy

Jeszcze całkiem niedawno jasne dla wszystkich było to, iż żeby posiadać Internet, komputer musi być połączony do kabla, iż sieć może działać tylko przy jednym urządzeniu i że z pewnością nie będziemy mieli szansy wędrować po mieszkaniu z laptopem, dalej niż nam na to pozwoli rozpiętość kabla, ponieważ w przeciwnym razie stracimy połączenie. Dzisiaj jednak nikt już sobie nie wyobraża funkcjonowania bez sieci bezprzewodowej, która zezwala korzystać z Internetu bez fizycznego podłączenia do kabla, dzięki czemu spokojnie mamy szanse działać nawet na tarasie.
cloud computing
Twórca artykułu: Chris Potter
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy praca w chmurze jest współcześnie technologią wartą wdrożenia w naszej firmie?

Znaczenie rozwiązań cyfrowych w naszych jednostkach jest dzisiaj niezmiernie duże. Wiele firm nie wyobraża sobie poprawnego działania bez dedykowanego oprogramowania komputerowego. W tym miejscu warto również zauważyć, że jego wytwórcy z każdym dniem prześcigają się w wytwarzaniu nam przeróżnych technologii, które możemy bez problemu wdrożyć w naszej jednostce.
laptop, mysz
Twórca artykułu: Mike McCune
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Sprawdzamy czy zasadne jest nabywać laptopy używane

Kiedy chcemy kupić laptopa zastanawiamy się, na jaki model wystarczy nam środków. Powinniśmy, więc nie zapominać o pozostałych opcjach. Nie musimy wybierać przecież laptopa ze sklepu możemy rozważyć zakup laptopa z drugiej ręki. Jeżeli chodzi o używane laptopy, to wiadomo, że brak nam pewności czy laptop jest w stu procentach sprawny.
laptop
Twórca artykułu: Lea Latumahina
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy zaintryguje nas praca IT?

Komputery w zakładach to podstawa

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że teraz dużo działań okazuje się być wypełnianych na komputerach, nie mówiąc już o tym, że dzięki nim możemy dużo szybciej porozumiewać się z klientami. To wszystko właśnie powoduje, że używane w zakładach komputery powinny okazać się być odpowiedniej jakości sprzętami, a w dodatku jeszcze muszą być odpowiednio serwisowane, tak żebyśmy mieli świadomość, że nie popsują się w najmniej odpowiednim czasie.

Outsourcing it to odpowiednie rozwiązanie
smartfon
Twórca artykułu: Vernon Chan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wiemy doskonale, iż reklama jest po to, aby przywołać klienta.

Jednak jeśli to my jesteśmy po stronie klienta, musimy uświadomić sobie to, że bardzo dużo banerów nakłania nas do nabycia produktów, nie wartych swojej autentycznej promocji. Czy w takiej sytuacji nie powinniśmy w ogóle dokonywać zakupów? Oczywiście, że nie!
tablet Samsung Galaxy
Twórca artykułu: John Biehler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak wybrać dobrą kartę graficzną?

Zakup karty graficznej do komputera, czy to lepszego, lub wymagającego rozbudowy jest dokuczliwe. Ogół bezsprzecznie zależy od tego , do czego będzie ona wykorzystywana. Jaką więc wybrać, aby najlepiej współgrała do naszych wymagań?


Jak wybrać dobrą kartę graficzną?

Trzeba pamiętać, że nie ma idealnej, wielozadaniowej karty graficznej, jaka będzie tania, a jednocześnie zezwoli włączyć wszelką najświeższą grę na rynku.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.