Blender, robot kuchenny - co to jest oraz do czego służy?

Podręczny oraz efektywny sprzęt AGD do kuchni ułatwi gotowanie i skróci czas przygotowywania dań.


Zastanawiasz się co zakupić: robot kuchenny, malakser czy też blender? Nim podejmiesz decyzję, sprawdź do czego służą oraz zastanów się, do przygotowywania jakiego rodzaju potraw potrzebujesz ich używać.
Instalacja elektryczna
Twórca artykułu: Franck J.
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


akcesoria zelmer
Twórca artykułu: Ha1000
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Blender miksuje oraz rozdrabnia, jest dobry do robienia cocktailów, bądź miksowania zup kremów. Nie zajmuje dużo miejsca jak też jest stosunkowo niedrogi, całkiem poręczny oraz bezproblemowy w użyciu. Rozróżniamy dwa rodzaje blenderów. Blender stojący kielichowy to klasyczny mieszacz z zbiornikiem z reguły szklanym, do którego kładziemy wyroby, jakie potrzebujemy zmiksować, np. owoce na cocktail. Blender klielichowy w rozszerzonej wersji może również posiadać np. młynek do kawusi, czy też sokowirówkę - lecz taki model jest kosztowniejszy. Drugi typ to blender manualny wyposażony w stopkę miksującą, stworzoną z plastiku albo szlachetnej stali. Przyda się gdy przykładowo chcemy zmiksować zupę w garze.

Kliknij śmiało ten link a stwierdzisz, że w najświeższym źródle (https://liceum.wroc.pl/) zaprezentowano bardzo ciekawe wiadomości. One też są dające do myślenia.

Blender manualny w podstawowej wersji służy przede wszystkim do przecierania wyrobów oraz mieszania. Zdołamy również kupić blendery ręczne z dodatkowymi funkcjami. Taki blender ma przeróżne końcówki, na przykład do bicia piany, pojemnik z tarczami do krojenia, nóż do mieszania a także drobienia lodu.


Robot kuchenny natomiast jest to idealny i efektywny sprzęt w kuchni. Jego cena zależna jest od wielkości jak też wyposażenia, lecz na pewno lepiej ulokować w kapitalny rynsztunek znanych marek mający ponadplanowe akcesoria Zelmer jest właśnie taką marką.
Będzie nam długo służyć bezawaryjnie. Robot kuchenny wieloczynnościowy bije, wyrabia ciasto, miksuje, kraje, a nawet może wyciskać sok z owoców. Słowem, jest uniwersalny jak też nadaje się do przygotowywania wielu potraw.
2019-10-04 07:41
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.