Auto
Kolorowe słuchawki Sony
Twórca artykułu: Sony
Na podstawie danych z: Sony

Testowanie aplikacji iOS to ciekawe zajęcie

Coraz częściej wykorzystujemy z różnorakiego typu aplikacji, które mamy szansę włączyć w naszym telefonie. Jedne powinny służyć fajnej zabawie, inne mają pomagać nam w niebezpiecznych momentach, przez to tak ważne jest to, aby jak najlepiej działały.


Testowanie aplikacji iOS to ciekawe zajęcie

Czy zainteresuje nas automatyzacja testów aplikacji mobilnych?


Testowanie aplikacji iOS to ciekawe zajęcie

Różnego rodzaju aplikacje, zanim trafią do użytkowników powinny być sprawdzone pod względem tego, czy funkcjonują rzeczywiście tak jak należy.
wnętrze samochodu z klimatyzacją
Twórca artykułu: Gib Goodrich
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czym jest i jak funkcjonuje klimatyzacja? Jakie są najbardziej poważne kłopoty z jej działaniem? Co należy wiedzieć?

Jednym z najistotniejszych wynalazków ludzkości była lodówka sprężarkowa. Pozwoliła ona na bezpiecznie przechowywanie żywności a także leków i to przez długi czas. Później ktoś mądry jednakowoż wpadł na pomysł, aby takie coś zainstalować w samochodzie, aby pasażerom lepiej się podróżowało w upale. Od tamtej chwili trudno sobie wyobrazić podróżowanie bez klimatyzacji.
nawigacja gps

GPS od Solid Security doskonałą metodą na ochronę pojazdu

Zabezpieczenie swojego pojazdu jest zasadniczą sprawą dla wielu właścicieli aut. Nade wszystko, gdy zakupili samochód w salonie oraz chcą zainwestować w nowoczesne systemy ochronne, takie jak GPS od Solid Security.
srebne auto
Twórca artykułu: Sarah and Jason
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Ile faktycznie kosztuje ściągnięcie samochodu z zachodu?

W Polsce obecnie popularne jest sprowadzanie używanych aut z Europy Zachodniej. Największą motywacją jest tutaj fakt, iż tam auta są w dużo lepszym stanie, ich właściciele bardziej się o nie troszczą. Dodatkowo, poruszają się po dużo lepszych drogach niż samochody w Polsce, również pogoda jest ładniejsza – są mniej narażone na wpływ warunków atmosferycznych, np. gradu. Zachodnie społeczeństwo jest bogatsze, poziom życia jest lepszy, w związku z czym w większości stać ich np. na utrzymanie garażu.
biały samochód
Twórca artykułu: Manoj Prasad
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób warto zmienić wygląd czterokołowca w najbliższym czasie?

Współcześnie możesz wybierać nie tylko w setkach modeli czterokołowców, każdy z innym przeznaczeniem, ale też wybierać wśród wielu kolorów lakieru. Wprawdzie wybierać można przede wszystkim wśród lakierów proponowanych odgórnie przez producentów samochodów, lecz w ostatnich latach pojawiły się nowsze możliwości personalizacji wyglądu samochodu.
ludzie
Twórca artykułu: Kšištofas P
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Reklama – jakie jej formy są najbardziej popularne

Przechodzimy obok niej niemal codziennie – nieistotne gdzie jest przyczepiona, czy na ścianie bloku, czy na Autobusie, zawsze do nas trafi – zgadniecie o czym mowa? Oczywiście o reklamie – nie da się zaprzeczyć, że żyjemy w czasach gdy jesteśmy niemal obsypywani reklamami, które docierają do nas z różnych stron.
wydatki
Twórca artykułu: Miromi Tintas
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Systemy wizyjne w kontroli jakości

Kontrola jakości na liniach produkcyjnych pracujących z wielkimi prędkościami nie może się odbyć bez szybkich przyrządów detekcyjnych. Aplikacje tego rodzaju są w stanie zapewnić stuprocentową inspekcję jakości bez konieczności udziału operatora.
Palndeka

Masz potrzebę szybko się zareklamować, a przy okazji nabyć plandekę na wiele lat? W takim razie ofertą wprost stworzoną dla ciebie są plandeki na zamówienie.

Chyba każdy nas wie co to są plandeki, ale z jakich materiałów się je robi? Czemu tak właściwie służą? W skrócie ujmując plandeka to płachta dzianiny – tworzywa w ogromnych rozmiarach, która ma za przeznaczenie ochraniać towar przed wilgocią. Najczęściej używanym surowcem, jaki wykorzystuje produkcja plandek jest bawełna, len i włókna syntetyczne, są one także pokrywane gumą lub skrapiane substancją hydrofobową, co chroni przed przedostaniem się wody.
daewoo
Na podstawie danych z: foter.com

Gdy jesteśmy nastolatkami - żyjemy radośnie, jednak w pewnym wieku zaczynamy egzystować oraz postępować odpowiedzialnie

Moment życia, w którym zaczynamy być bardziej dojrzali pojawia się zwykle, gdy zakładamy rodzinę. Szkraby sprawiają, że intensywniej dostrzegamy czające się na nas i na nasze maleństwa niebezpieczeństwa i chcemy uchronić naszą rodzinę przed krzywdami całego świata.


Netbooki  ASUS Eee PC X101H
Twórca artykułu: Asus
Na podstawie danych z: Asus

Jaki telefon komórkowy dla człowieka biznesu?

Smartfon jest to istotne urządzenie dla każdego współczesnego biznesmena. Noszone w kieszeni narzędzie służy wsparciem w ustalaniu terminarza, kontaktach z klientami i współpracownikami, zaś w pewnych przypadkach musi wręcz zastępować laptop.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.