Kamerki i dron - a więc, różnorodność i przystępna cena, kontra jakość

Czym są kamery Xiaoyi? Z jakiego miejsca pochodzi przedsiębiorstwo oraz co ma naszym osobom do zaoferowania? A dron DJI Phantom 4 - jaka jest jego specyfikacja a także dlaczego warto go kupić? To wszystko dowiesz się odczytując dokładnie nasz artykuł!


Urządzenie pneumatyczne
Twórca artykułu: Kecko
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Kolejne tematy

Troszczenie się o wygląd auta – czemu posiada dzisiaj tak istotne znaczenie?

tył samochodu
Twórca artykułu: http://www.sxc.hu/
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu/
Zagadnienia wizualne posiadają współcześnie bardzo duże znaczenie, nie tylko jeśli chodzi o wygląd człowieka, ale również wszystkie rzeczy, jakie są jego własnością, na przykład samochód. Większość osób, które decydują się na zakup auta, poza elementami technicznymi, na uwadze ma także wygląd określonego modelu. Podstawą jest na dodatek prawidłowe dbanie o jego prezencję podczas użytkowania.


Nasz felieton rozpoczniemy od kwestii: kamery xiaoyi. Marka Xiaoyi to część większej firmy o nazewnictwie Xiaomi, która bywa swego rodzaju wielkoludem w własnym państwie - Chinach, gdzie opiekuje się produkowaniem użytkowej wersji sprzętu elektronicznego. Założeniem firmy bywa wytwarzanie "produktów najbardziej wysokiej jakości w przystępnych kwotach". Powstała nawet poprzez wgląd na Polski ryneczek specjalna linia produktów, wewnątrz których wyszczególniamy: Kamery Yi Action, oraz Kamery Yi Home. Poza tym przedsiębiorstwo ma w posiadaniu kamery sportowe, samochodowe, oraz tak przezywany "inteligentny monitoring". Zmieniając w tej chwili temacik, zwróćmy spojrzenie na...


kamery xiaoyi
Twórca artykułu: John Voo
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com


Drony, a szczególnie brany dziś pod uwagę model DJI Phantom 4, jest jedną spośród nowości tego konkretnego (2016) roku, oraz wyszczególnia się: Automatycznym unikaniem przeszkód, śledzeniem na daną chwilę ruszających się obiektów za pomocą usługi Active Track, tak przezywanym "Tap Fly, który to daje możliwość przelatywać wybierając kierunek za pomocą paluszka, czasem latania aż do dwudziestu ośmiu minutek, o maksymalnym granicach kontroli 3.1mi (pięć kilometrów), a także bardzo dużo innych! Omijając to wszystko, ten konkretny model bywa najbardziej małym quadrocopterem, z kamerą, jaki w ogóle powstał.


Cena za te konkretne "cudeńko" jest w okolicach pięciu tysięcy złotówek, ale bywa wart swojej ceny! Do tego można zakupić akcesoria uzupełniające, takie jak akumulatory, czy ładowarki! Nie zwlekaj i zakup go już dziś!
2019-09-16 07:31
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.