Forma
Call center, obsługa klienta
Twórca artykułu: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Call center system musi działać sprawnie

Gdy mamy firmę, to powinniśmy się liczyć z tym, że będziemy posiadali dużo linii telefonicznych, szczególnie jeśli planujemy posiadać znacznej wielkości dział obsługi kontrahenta.
SuperSpeed USB 3.0 All-in-1 Card Reader
Twórca artykułu: Trust
Na podstawie danych z: Trust

Zadbaj o bezpieczeństwo danych w swojej firmie

W dzisiejszych realiach na coraz większą skalę mamy do czynienia z zupełnie innym typem przestępczości zorganizowanej. Bowiem współcześnie statystyczny rodak bardziej narażony jest na ryzyko w internecie niż na ulicy.
fachowcy
Twórca artykułu: Bosch
Na podstawie danych z: BOSCH

Do jakich prac powinno się używać gips szpachlowy?

Wykańczanie wnętrz jest niezwykle ważnym etapem w wypadku dowolnego remontu. Żeby ta ciężka praca dała oczekiwane efekty, trzeba wziąć pod uwagę Wybór właściwych surowców.
procesor
Twórca artykułu: Tim Adams
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czym zajmują się kadry oraz na czym powinna polegać praca tego działu?

W każdej dużej korporacji zwierzchnik pragnie zatrudniać jak najlepszych pracowników. Osobiście jednak zazwyczaj nie posiada wystarczająco dużo czasu, dlatego też potrzebny jest właściwy do takiego celu pion.


Czym zajmują się kadry oraz na czym powinna polegać praca tego działu?

Może zajmować się on między innymi dodawaniem anonsów z propozycją zatrudnienia na jakimś etacie, potem zajmuje się odpowiadaniem na wybrane oferty, przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne z konkretnymi kandydatami, a następnie, w wypadku podjęcia decyzji o zatrudnieniu danego kandydata, wykonuje kolejne czynności związane z rekrutacją kolejnego pracownika.
elektryczne szczoteczki do mycia zębów
Twórca artykułu: K J Payne
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie gadżety elektroniczne warto mieć w domu?

Nie da się zataić faktu, że w szerokim zakresie rozumiana rozrywka pozwala nam zapomnieć o wszelakiego typu kłopotach, jakie spotykamy każdego dnia. Życie zawodowe oraz prywatne potrafi w wielu przypadkach uformować dużo przeciwności, jakie zmuszeni będziemy pokonać. Ich nadmiar może wprawiać nas w zły nastrój, dlatego dobra rozrywka jest nam niebywale potrzebna. W tym miejscu jesteśmy zobowiązani uświadomić sobie, że jej formy mogą obecnie przybierać ciekawe postacie.
akcesoria do drona
Twórca artykułu: Klimatop
Na podstawie danych z: www.klimatop.pl

W obecnych czasach drony wydają się być niezwykle popularne — z tego powodu posiada je coraz liczniejsza grupa osób

Jeszcze kilka lat temu kupowanie drona świadczyło o zamożności jakiejś osoby. Obecnie są one już tańsze i spora część osób decyduje się na ich sprowadzenie.


pokaz lotnictwa
Twórca artykułu: Piotr Drabik
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Parę ciekawych pomysłów na kreatywne użycie drona

Funkcjonujemy w świecie w jakim obraz jest jedną z najważniejszych form przekazu treści. Tak zwana kultura wizualna zdecydowanie bardziej dociera do percepcji odbiorcy.
moc
Twórca artykułu: Lidor

Twoja firma stale pracuje przy obsłudze sprzedaży aktywów między spółkami? Zobacz, jak sprawnie możesz zarządzać danymi!

sprzedaż przykładowo udziałów w dużej liczbie lub przejęcie jednej spółki przez drugą z pewnością nie są łatwymi transakcjami.
Notebook z serii Dell Latitude
Twórca artykułu: 4Press.pl
Na podstawie danych z: 4Press.pl

Kupno telefonu – podążać za modą czy pozostać przy klasyce

Przy aktualnym stopniu rozwinięcia technologii nie zaskakuje nikogo fakt, iż coraz większa ilość osób, które mijamy przechodząc po ulicy dzierży w dłoni smart fon. Szczególnie, że obecnie są one niczym małe komputery i za ich pomocą możemy zrobić niemal wszystko – już nie tylko porozmawiać czy odczytać smsy, ale dokonać płatności, włączyć GPS, czy zakupić wypatrzoną sukienkę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.