Dzierżawisz pomieszczenia dla spółki? Sprawdź dostępność wody i negocjuj z kontrahentem!

Kiedy otwieramy jednostkę i jej siedziba ma się mieścić w wynajmowanym pomieszczeniu, winniśmy zadbać o ciąg elementów. Ułatwi nam to działalność, a także umożliwi uniknąć problemów.


W szczególności pamiętajmy, żeby dowiedzieć się, jakie spółki zapewniają w budynku media.


opinie


Wszelka firma obecnie wymaga do swego działania prądu, kanalizacji, internetu.

Pamiętaj o tym, że nasz serwis www (https://www.mcrsklep.pl/) posiada tylko wartościowe fakty, które na pewno Ci się przydadzą. Sprawdź nas oraz upewnij się, że należałoby go odwiedzić.

O ile kwestię podłączenia do sieci web możemy obejść przez podpisanie kontraktu na internet mobilny, o tyle inne media to już trudniejszy przedmiot. Czasami da się skonstruować umowę wynajmu tak, by to najmujący zapewniał nam dojście do mediów i je opłacał. Są jednak sytuacje, w których nie jest to wykonalne czy też wynajmujący szczególnie walczy, by nasze przedsiębiorstwo rozliczała się z dostawcami samodzielnie - dostawca gazu ziemnego. Jeśli dodatkowo wymagamy dostępu do instalacji gazowej, prawidłowo jest zorientować się, który dostawca gazu ziemnego obsługuje daną nieruchomość. Winno to mieć znaczenie również ze względów bezpieczeństwa.


Pamiętajmy przy tym, że często warunki kooperacji z dostawcami mediów bywają inne dla ludzi prywatnych, a różne dla spółek. Sprzęga się to m.in.

Zainspirował Cię nasz wpis? Masz ochotę napisać swoje komentarze o nas (https://www.programylojalnosciowe.pl/aktualnosci/mapei-5-program-partnerski/)? Będzie to dla nas bardzo miłe przeżycie.

z odmiennymi opłatami czy innym sposobem rozliczania płatności. Trzeba więc dogłębnie zweryfikować, na jakich warunkach prowadzi się u danego dostawcy przykładowo sprzedaż paliwa gazowego - sprzedaż paliwa gazowego. Pomoże nam to wybrać najlepszą taryfę.


Poza tym dobrze będzie poczynić taki zwiad zanim podpiszemy umowy najmu biura - wtedy będziemy mogli użyć tego argumentu w negocjacji ceny najmu. Podobnie sprawa będzie się miała z prądem albo wodą i ściekami.
2020-06-19 07:44
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.