Psycholog
reklama na autobusie
Twórca artykułu: EVERYMAN FILMS LTD (EVERYMAN FILMS LTD)
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Różne doświadczenia przyczyną rozwodów

Każdy człowiek posiada różne empiria życiowe, lecz to niewątpliwie dla was, czytających nasz artykuł, banał. Jednakowoż nie zajmiemy się wnikliwszą interpretacją naszej tezy, z tego powodu że, pragniemy zajmować się doświadczeniami w kompletnie innym kontekście.


Różne doświadczenia przyczyną rozwodów

Ile razy zdarzyło się wam, że nie zostaliście zrozumiani przez otoczenie, choć zdawało się wam, iż posiadacie bardzo dobre koneksje z przyjaciółmi? Jest to rezultatem tego, że mimo wszystko, w inny sposób interpretujemy, to co nas spotyka.
Depresja
Twórca artykułu: Oliver Vogler
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak sobie poradzić z funkcjonowaniem, jak pogoda nie dopisuje? Są na to sprawdzone środki

To z pewnością może dopaść każdego z nas, nie ma na to żadnej rady. Gorszy humor lub obniżenie nastroju to po prostu zwykły etap naszego życia, jaki musimy przejść. Czasami jest to zbyt ciężka trudność, częściej zaś mamy do czynienia ze zwykłym epizodem. Ważne jest wtedy, żeby nie popadać w skrajności i nie myśleć, iż taki stan, ta depresja jesienna nigdy się nie zakończy, bowiem jakpotwierdzają przypadki różnych osób, każdy może tego doświadczyć. Bardziej źle jak się pojawia coś bardziej poważnego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.