Klient

Szkolenia asertywność

W naszym kraju pokutuje błędne przekonanie, że sprzedawcą może zostać każdy. Nie jest to prawda. W rzeczywistości, by zostać sprzedawcą powinniśmy mieć pewne cechy, a tych nie posiada połowa ludzi, którzy podjęli pracę w sklepach. W dodatku dużej liczbie osób zdaje się, że skoro miały okazję pracować w sklepie spożywczym to i w butiku z ciuchami też dadzą sobie radę, w końcu kasa fiskalna nie ma przed nimi tajemnic. A w tych sklepach jednak należy używać trochę innych technik sprzedaży, o których wiele osób nawet nie słyszało.
gaz
Twórca artykułu: elenghan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wymiana dostarczyciela gazu - czy jest to opłacalne i się do tego zabrać.

Jakiś czas temu, gdy energią gazową i elektryczną zarządzały dwie firmy państwowe, nie było żadnego problemu ze zbyt dużym wyborem, bo ten był tylko jeden. Albo ktoś podłączony był do sieci i mógł z danego medium korzystać, lub też nie był, i wtedy po prostu nie korzystał. Od niedawna w naszym kraju za sprawą dopasowania przepisów do oczekiwań Unii Europejskiej zaczęła się liberalizacja tego właśnie rynku.
Szafy i obudowy
Twórca artykułu: Shal Farley
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Administrowanie danymi osobowymi będzie ściśle opisane

Im ciekawiej będzie zrobiona promocja naszej działalności, tym większa będzie nadzieja, że uda nam się pozyskać nowych klientów.
bramy segmentowe wiśniowski
Twórca artykułu: Marbet Decor
Na podstawie danych z: Marbet Decor

Dobierz dobry garaż dla swojego pojazdu, a do garażu dobierz najlepszą bramę, która zapewni wygodę

Właściciele samochodów poszukują dla nich dobrych miejsc parkingowych. Właściciele domków wolno stojących nierzadko ważą się na budowę garażu w pobliżu budynku.
licytacje komornicze

Licytacje komornicze jako dobry sposób na kupowanie

Każdy dłużnik powinien się liczyć z tym, że któregoś dnia przybędzie do jego mieszkania komornik. W krajowym systemie prawnym taką windykacją trudnią się komornicy. Trudności ze spłatą zaciągniętych kredytów potrafią przyjść niespodziewanie.
Call center, obsługa klienta
Twórca artykułu: http://www.sxc.hu
Na podstawie danych z: http://www.sxc.hu

Jakim sposobem działa telemarketer? Mówimy jak jest.

Nie każdy może zostać pracownikiem call center. Z którymi aspektami powiązana jest ta profesja? Każdy, kto próbował swoich sił w tym zawodzie nie zawsze jest USAtysfakcjonowany z zrealizowanych wyników.
wydruki 3d
Twórca artykułu: Ewan Munro
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wydruki 3d coraz częściej będą stosowane

Coraz częściej chcemy zwrócić na siebie uwagę kontrahentów, stosując niecodzienne możliwości, które proponuje nam technologia. Im coś będzie fajniej wykonane, tym znaczniejsza będzie nadzieja, że spodoba się znacznej większości ludzi, a co się z tym łączy, że zechcą oni korzystać z naszej propozycji.
Leasing samochodu
Twórca artykułu: order_242
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak leasing samochodu wpływa na budżet w firmie? Kiedy obowiązuje zwolnienie z kasy fiskalnej? – czyli po co jest nam potrzebny księgowy

Obecnie coraz częściej wykorzystywaną usługą staje się księgowość online, dzięki której przedsiębiorstwo może załatwić wszystkie niezbędne formalności związane z finansami. Skupienie się na tego rodzaju usłudze daje wiele korzyści w tym także tych natury finansowej. Co załatwimy przez internet?
Rzecz jasna trzeba zaznaczyć, że online można załatwić większość finansowych rozliczeń i operacji, z którymi ma się na bieżąco w firmie do czynienia.
Gazeta reklamowa
Na podstawie danych z: pixabay.com

Przyjazna obsługa sklepu i ciekawe promocje zagwarantują sukces

Jeżeli posiadamy własny sklep z pewnością zastanawiamy się w jaki sposób zachęcać klientów do zakupu. Opcji jest bardzo wiele, warto wybrać takie, które nie będą za bardzo inwazyjne i umożliwiają również klientom spokojnie robić zakupy. Z pewnością niejednemu z nas zdarzyło się robić zakupy w miejscu, w którym ekspedientka ciągle pytała się jak może nam pomóc i na siłę namawiała do zakupienia danych produktów.
samochód marki Suzuki
Twórca artykułu: mick alto
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jak dać sobie radę z brakiem auta?

Nie od dzisiaj wiadomo, że motoryzacja jest ważnym składnikiem naszej codzienności. Zastosowanie przez nas samochodów w dniu dzisiejszym stało się bowiem wielkie część naszego społeczeństwa niewątpliwie nie wyobraża sobie powszedniego transportowania się bez ich wykorzystania. Dzięki ich użyciu nasze podróżowanie zostało bowiem w istotnym stopniu uproszczone, na czym w najwyższym stopniu nam zależy. Nie będąc zależnym od środków komunikacji miejskiej jesteśmy w stanie bez skrępowania wybierać nasze miejsca wyjazdów.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.