Ekran
sprzęt - selfie
Twórca artykułu: wiktor jedrzejczak
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Nasze coraz nowsze telefony komórkowe wymagają ochrony

Smartfony i także starsze aparaty dotykowe okazują się niestety sprzętami delikatnymi.


Nasze coraz nowsze telefony komórkowe wymagają ochrony

Dotyczy to szczególnie ich najważniejszej części, czyli ekranu. Wyświetlacz łatwo zarysować lub uszkodzić.
Promocja
Twórca artykułu: pixabay.com
Na podstawie danych z: pixabay.com

Po co trzeba kupić etui na smartphona?

Dzisiejsze telefony w dużym stopniu różnią się od takich, których używaliśmy nawet niewiele lat wstecz. Trzeba ich niezwykle pilnować oraz troszczyć się, aby nie spadły na ziemię, bo to może oznaczać ich koniec. Znakomitą ochronę dla każdego smartphone może zapewniać etui.
tablet z Androidem
Twórca artykułu: Sam Azgor
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Za rozsądną cenę i funkcjonalne tablety

Rynek tabletów bez przerwy dynamicznie rośnie. Urządzeń tego typu jest sprzedawanych bardzo duże ilości, z tego też powodu obok największych producentów swoich szans szukają mniej znane firmy, zamierzające swoimi produktami skusić odbiorców. Na przykład należy do nich firma oLofer, jakiej tablet oLofer JustTab C740 jakiś czas temu ukazał się w sklepach w przystępnej jak na zastosowane komponenty cenie. Jak pokazały przeprowadzone przez niezależnych konsumentów testy, ten model tabletu stał się interesującą propozycją dla osób szukających taniego i solidnego urządzenia.
efekty
Twórca artykułu: Cezary Borysiuk
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co to jest wzorcowanie suwmiarek oraz kto powinien robić takową czynność?

Warsztaty to firmy, w których naprawia się różne elementy. To wie każdy. Wszakże czy też wszyscy ludzie wiedzą, że co poniektóre części muszą do siebie pasować co do nanometra? W jaki sposób to się wykonuje? Jakich używa się do takiego celu przyrządów?


Co to jest wzorcowanie suwmiarek oraz kto powinien robić takową czynność?

Istnieją do takiego specjalne urządzenia metrologiczne.
model
Na podstawie danych z: pixabay.com

Telefony dla seniora - wspaniały sposób na to, żeby osoby starsze odnalazły swoje miejsce wśród nowych technologii

XXI wiek cechuje bezprecedensowy rozwój nowych technologii, a co za tym idzie wiele różnorodnych przemian kulturowych i cywilizacyjnych.
tablet z przenośną klawiaturą
Twórca artykułu: Cesar Cardoso
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakim sposobem w szybki sposób odnaleźć idealny dla nas tablet?

Świat rozrywki mobilnej od kilku lat został zawładnięty przez tablety oraz smartfony. W sklepach swe urządzenia oferuje kilku największych, cenionych producentów i całe grono innych, których produkty są nieco gorszej jakości, lecz za to kosztują sporo mniej. O tym czy kupić tablet porządny lecz drogi, czy też skusić się na tańszy, ale z trochę gorszymi parametrami i tak zdecyduje sam kupujący, do niego będzie należeć ostateczna decyzja. Jeśli ktoś będzie się skłaniał się jednak ku pierwszej grupie, to powinien przyglądnąć się urządzeniom Sony, przez wiele osób uważanych za jedne z najlepszych na rynku.
Drink Mint Julep
Twórca artykułu: FuturePR
Na podstawie danych z: FuturePR

Jaki aparat telefoniczny zakupić dla seniora?

Nasi rodziciele i dziadkowie są przyzwyczajeni do tego, iż telefon służy do dialogów na odległość. Na ogół w domu był jeden aparat telefoniczny – wiszący czy stojący, w pełni analogowy lub z miniaturowym wyświetlaczem jak też – co najwyżej – przenośną słuchawką.
tablet Lenovo
Twórca artykułu: Vernon Chan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Spory wybór ofert tabletów - w jaki sposób sobie z tym poradzić?

Rynek tabletów rozwija się w dynamiczny sposób. Co kilka miesięcy wychodzą nowe produkty, a projektanci prześcigają się w nowinkach technologicznych które mają zachęcić klientów do kupna właśnie ich produktów. Mocno zmieniły również preferencje jeśli chodzi o przekątną ekranu. Do niedawna popularne były tablety 7 i 10 calowe, lecz teraz coraz częściej można spotkać inne wymiary, na przykład 8 lub 9 cali. Dla przykładu firma lenovo w swojej ofercie posiada oba najpopularniejsze rozmiary tabletów.
Projektor Sony VPL-HW20
Twórca artykułu: Sony
Na podstawie danych z: Sony

Krótka charakterystyka najbardziej popularnych laptopów od Lenovo, wykorzystywanych przez prywatne osoby oraz biznes.

Jednym z bardziej popularnych producentów laptopów na świecie jest Lenovo. Urządzenia tej firmy cechują się wysokim poziomem wydajności, mocnymi parametrami i są bardzo chętnie wybierane zarówno przez osoby prywatne jak również biznes.
telewizory
Twórca artykułu: Robert Couse-Baker
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Wybieranie odpowiedniego telewizora do naszego mieszkania- rodzaje urządzeń i parametry, na które należy zwrócić uwagę

W obecnych czasach telewizor to coś więcej niż jedynie urządzenie do oglądania telewizji. Można na nim obejrzeć film w kinowej, perfekcyjnej jakości, grać w gry albo obejrzeć film w 3D. Wybór telewizora nie jest prostym zadaniem. Na rynku dostępne jest mnóstwo modeli, różnią się od siebie pod względem sposobu w jaki wyświetlany jest obraz, rozmiarem jak również rozdzielczością. W zależności od naszych upodobań tudzież funduszy możemy znaleźć odpowiedni model o danych parametrach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.