Wizytówka
projektowanie
Twórca artykułu: Paul Stainthorp
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co warto wiedzieć o wizytówkach? Dlaczego są tak ważne one dla wizerunku danej firmy?

Posiadając przedsiębiorstwo czy też pracując przy obsłudze klienta, jednym z podstawowych elementów staje się posiadanie wizytówki. Niezbyt duży niepozorny kawałek papieru powoduje iż klient niemalże cały czas ma do nas pod ręką numer telefonu jak również nazwę naszego przedsiębiorstwa. W dzisiejszych czasach w kwestii obsługi klienta stało się to podstawą. Powinniśmy tu również zwrócić uwagę na różne rodzaje wizytówek, musimy pamiętać, że im ciekawsze a także lepiej wyglądająca tym bardziej zapadająca w pamięć klienta czy też kontrahenta.
wizytówka leżąca na stole
Twórca artykułu: brite rainbow
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jakim celu warto skusić się na udostępnienie klientom informujących wizytówek?

Wydruk wizytówek to jeden z kluczowych obowiązków dla wszystkich, którzy pragną w odpowiedni sposób wypromować prowadzoną działalność gospodarczą. Warto podkreślić, że zazwyczaj wizytówki są wykorzystywane w branży transportowej jak również we fryzjerstwie. Nie powinno to nikogo zdziwić, ponieważ głównie na rynku usług panuje znaczna konkurencja i dlatego właściciele firm powinni postarać się, aby dotrzeć do jak największej liczby zainteresowanych odbiorców.
drukarka laserowa
Twórca artykułu: Scott Lewis
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Trochę faktów o rynku poligraficznym w Polsce. Spójrz na ważne informacje

Jak podaje piąta edycja raportu "Rynek poligraficzny i opakowań z nadrukiem w Polsce", przygotowanego przez KPMG i Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga, zeszłoroczna wysokość produkcji sprzedanej branży osiągnęła 13,2 mld zł i była o 6 proc. większa niż w ubiegłym roku. Sytuuje to Polską na ósmym miejscu w Europie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.