System
kamera
Twórca artykułu: Sinchen.Lin
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jakie możliwości daje aktualnie wirtualna rzeczywistość, zalety kamer które nagrywają w technologii 360.

Wirtualna rzeczywistość po raz pierwszy się pojawiła pod koniec ubiegłego wieku. Wtedy już bowiem w sprzedaży ukazały się pierwsze okulary, jakie przenieść miały graczy wirtualnej rzeczywistości. Dzięki nim możliwe było zaobserwowanie wszystkich wydarzeń w taki sposób, gdyby mogło się oglądać naprawdę.
fotka - dom
Twórca artykułu: Daniel Jolivet
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Kamery jako skuteczne dopełnienie bieżących systemów alarmowych jednocześnie w domu jak i w firmie

Zapewnienie skutecznej ochrony dla posiadanego majątku oraz zdrowia i życia pracowników niejednokrotnie wymaga zastosowanie nowoczesnych rozwiązań w postaci zróżnicowanych systemów alarmowych wspomożonych dodatkowymi elementami jak np. kamery telewizyjne.


Kamery jako skuteczne dopełnienie bieżących systemów alarmowych jednocześnie w domu jak i w firmie

W przestrzeni rynkowej ilość dostępnych ofert względem kamer z roku na rok się rozszerza, co w trakcie decydowania się może powodować liczne konfuzje – szczególnie gdy nie mamy żadnego doświadczenia w tej materii.
karty rfid
Twórca artykułu: Martin Lang
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Karta rfid - do czego służy jak też gdzie możemy ją używać?

W obecnych czasach właściwie każdy z nas ma w portmonetce jakąkolwiek kartę. Czy będzie to karta do komunikacji miejskiej, do bankomatu, lub karta lojalnościowa, jaką możesz dostać w rozmaitych sklepach, ich działanie będzie podobne.
server
Twórca artykułu: 4Press.pl
Na podstawie danych z: 4Press.pl

Do jakich zadań najlepszy jest Ubuntu? Na jakiej zasadzie funkcjonuje? Czy warto z tego skorzystać?

Ubuntu to naprawdę ciekawy i popularny serwer. Wyrażenia ubuntu wywodzi się z języków plemion Zulu i Xhosa, jakie zamieszkują południową Afrykę. Ubuntu znaczy “człowieczeństwo wobec innych” i to określenie jest dobrane najlepiej, ponieważ głównym celem dystrybucji jest zagwarantowanie użytkownikom domowym kompletnego, otwartego systemu, jakie będzie łatwy w obsłudze i jednocześnie stabilny, niezawodny oraz nowoczesny.
kamery sportowe
Twórca artykułu: DoDEA
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Chcesz uchwycić swe sportowe wyczyny? Użyj odpowiedniego urządzenia - dowiedz się, którego!

Współcześnie fotografujemy i kamerujemy nieomal wszystko. Jednym z zazwyczaj wybieranych tematów są sukcesy sportowe. Im bardziej spektakularne, tym lepiej, w rzeczy samej. Ma to bez wątpienia swoje dobre i szkodliwe strony.
szkolenie ISo
Twórca artykułu: Steve Jurvetson
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Jeżeli nie posiadasz czasu, aby konserwować instalacje domowe, wynajmij profesjonalną firmę

Masz dom, ale nie posiadasz dostatecznie dużo wolnego czasu w miesiącu, by zadbać o odpowiedni stan wszelkich instalacji? A być może jesteś administratorem bloku komunalnego, kamienicy, toteż jesteś zobligowany dbać o właściwy stan instalacji? Lub masz firmę i potrzebujesz, żeby ktoś cyklicznie sprawdzał i konserwował wszystkie instalacje? Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś „tak”, mamy dla Ciebie rozwiązanie.
Programy dla firm
Twórca artykułu: Highways Agency
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Chcesz zwiększyć wydajność zatrudnionych pracowników? Zdecyduj się na elektroniczny obieg dokumentów

Każdy właściciel przedsiębiorstwa pragnie, by działalność okazała się jak najbardziej wydajna i opłacalna. Równocześnie robi się wszystko, żeby podnosić poziom świadczonych usług i satysfakcji współpracowników. Powinno się poszukiwać rozwiązań, które pozwolą podnieść efektywność zatrudnionych osób i ograniczyć czas marnotrawiony na niepotrzebne zajęcia.
Zakład stolarski
Twórca artykułu: Michael Coghlan
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

W jaki sposób prowadzić bezpieczny tryb życia?

Dbanie swe o zdrowie polega na prowadzeniu zdrowego stylu życia, czyli systematycznym wysiłku cielesnym, zdrowym odżywianiu, właściwym śnie i co pewien czas wizycie u lekarza celem przebadania się.
notebook apple
Twórca artykułu: Vincent Brown
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Co powinno się mieć na uwadze przy zakupie drona?

Drony to gadżety, jakie zyskały ogromną popularność na [przełomie kilku ostatnich lat. Powodem takiego stanu rzeczy jest na pewno łatwiejsza dostępność takich urządzeń ale również i fakt, iż ludzie odkryli szerokie zastosowanie dronów, zarówno jeśli chodzi o kwestie szeroko pojętej rozrywki lecz również i o pracę.
geodeta wrocław
Twórca artykułu: Bitterroot
Na podstawie danych z: http://www.flickr.com

Czy potrzebny jest geodeta? Dziennik budowy dla kogoś stawiającego własny dom

Sporo osób myślących o temacie postawienia domu planuje zatrudnić geodetę. Będzie on potrzebny na kilku istotnych etapach budowy domu, i z początku i pod koniec inwestycji. Geodeta swoje prace odnotowuje w dzienniku. Każdy budujący dom musi go posiadać.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.